2024 23 birželio

Kadetų pasižadėjimo ceremonijoje laukiami miestiečiai

By kaunoaleja.lt Geg28,2024 #kadetai

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus su džiaugsmu praneša, kad gegužės 30 dieną vyks iškilminga kadetų pasižadėjimo ceremonija, kurioje Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda įteiks pirmuosius laipsnius mūsų auklėtiniams. Ši ceremonija yra ypatinga ir svarbi mūsų kadetams, jų šeimoms bei visai Licėjaus bendruomenei.

Kadetų pasižadėjimo ceremonijoje dalyvaus 92 kadetai, iš kurių 59 yra iš Kauno miesto, 33 – iš kitų Lietuvos miestų, taip pat 3 kadetai iš Ukrainos, kurie mokosi mūsų licėjuje, na o 24 kadetams bus įteikti aukštesni laipsniai. Ši ceremonija suteikia galimybę ne tik pagerbti mūsų kadetus, bet ir sustiprinti jų ryšį su Tėvyne bei puoselėti svarbias dvasines vertybes.

Būsimi kadetai iškilmingai ištars pasižadėjimo žodžius, savo mokymusi ir elgesiu prisidėti prie mūsų Tėvynės Lietuvos ir tautos klestėjimo, dvasinių vertybių puoselėjimo bei saugumo stiprinimo.

Šiame ypatingame renginyje dalyvaus karininių ir sukarintų organizacijų vadai, mūsų Licėjaus socialiniai partneriai, kadetų tėvai. Tai unikali proga susitikti, bendrauti ir dalintis patirtimi, stiprinant mūsų bendruomenės ryšius ir bendradarbiavimą.

Renginys vyks gegužės 30 dieną, 11 valandą, Vytauto Didžiojo Karo muziejaus sodelyje.

Kviečiame visus dalyvauti ir palaikyti mūsų kadetus šioje svarbioje gyvenimo akimirkoje. Jūsų palaikymas ir dalyvavimas yra labai svarbūs mūsų jauniems kariams, siekiantiems tapti tikrais savo Tėvynės gynėjais.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *