2024 20 gegužės

Karate čempionas Darius Petrikauskas ir jo žmona Ieva išgyvena ypatingą etapą

Žinomas Lietuvos karate čempionas, kaskadininkas Darius Petrikauskas ir jo žmona Ieva išgyvena vieną džiugiausių šeimyninio gyvenimo etapų – šią vasarą poros namai prisipildys kūdikiško krykštavimo.

Žinia, kad laukiasi pirmagimio, Petrikauskams buvo planuota. Beveik prieš tris metus vienam kitam meilę ir ištikimybę prisiekę sužadėtiniai apie tai, kad nori auginti vaikelį, kalbėjo nuo pat santuokos pradžios, Tačiau pirmaisiais metais tam nesiryžta dėl artimo žmogaus netekties.

D. Petrikauskas atviras – žinią, kad Ieva laukiasi, jie išgirdo kartu, o vėliau paaiškėjo, kad pora sūpuos mergytę.

„Vaiko kambario interjeras, reikalingi daiktai, rūbeliai išduoda, ko laukiame. Ievai su dideliu noru ir meile rinko kiekvieną akcentėlį”, – sako kyokushin karate klubo „Energijos smūgis” įkūrėjas.

Jis patikina – vaikelio lytis nėra svarbi, tai tai – šeimos pirmagimis.

„Mes tikrai planavome šį įvykį, todėl džiaugėmės, kad mažytis žmogutis pas mus ateis. Ilgai nesidalinome šia žinia, nes norėjome būti ja tikri. Tad, lytis čia nesuvaidino jokio reikšmingo vaidmens”, – kalba D. Petrikauskas.

Vyriška pašnekovo nuomone, Ievos nėštumas yra įprastas ir nekomplikuotas.

„Viskas vyksta sklandžiai: jokio pykinimo, ypatingų norų, komplikacijų nepasitaikė. Ir tai labai džiugina. Be to, Ieva visa šį laikotarpį yra ypač geros nuotaikos, todėl man patiktų, jei ji lauktųsi visada!”, – juokauja žinomas sportininkas ir treneris.

Petrikauskai dukrytei jau yra išrinkę ir vardą, tik, kol ji gims, jo atskleisti aplinkiniams neketina.

„Tarp mano treniruotų auklėtinių ar pažįstamų šeimų tokio vardo, kurį išrinkome, neturi nė viena mergaitė. Jis nėra retas. Tiesiog mūsų aplinkoje nebuvo sutiktas”, – sako būsimas tėtis.

Pora jau yra nusprendusi, kurioje gydymo įstaigoje išgyvens svarbiąją akimirką.

„Mums tai bus reikšmingas, lauktas džiaugsmas, atėjęs tada, kai labai to norėjome”, – sako D. Petrikauskas.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *