2024 20 gegužės

Kauno rajone vyks Karinių oro pajėgų pratybos „Budrus sakalas” ir „Astralinis riteris”

By kaunoaleja.lt Geg6,2024 #pratybos

Gegužės 6–17 d. Kauno ir Šiaulių apylinkėse vyks Karinių oro pajėgų pratybos „Budrus sakalas 2024″ ir „Astralinis riteris”. Pratybose skirtingo pobūdžio gynybines užduotis treniruosis vykdyti Karinių oro pajėgų vadovybės štabo, aviacijos bazės, oro gynybos bataliono, oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos bei ginkluotės ir technikos remonto depo kariai. 

Pratybų metu bus naudojama mokomoji garsinė ir dūminė imitacija, sprogstamosios mokomosios medžiagos. Šiomis dienomis bus padidėjęs transporto judėjimas, intensyvus karinių orlaivių ir NATO oro policiją vykdančių naikintuvų judėjimas šviesiu ir tamsiu paros metu. Gegužės 9-11 dienomis Kauno apskrityje, gegužės 13-15 dienomis Šiauliuose, kariniai orlaiviai žemame aukštyje vykdys užduotis.

Kartu su Karinių oro pajėgų kariais pratybose dalyvaus valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, oro navigacija, Lietuvos Šaulių Sąjunga, JAV KOP 31-asis kovinis sparnas, JAV KOP 20-asis atakos eskadronas, JAV jūrų pėstininkų oro kontrolės 24-asis eskadronas.

Atkreipiame dėmesį, kad tai pratybos ir pavojus gyventojams negresia. Prašome supratingumo ir išlikti ramiems bei tęsti savo įprastą veiklą.

KOP nuotrauka

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *