Į miesto gatves sugrįžta orientacinis žaidimas „Įmink Kauną“
Nuotykių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai kviečiami sėsti ant dviračių ir iš naujo atrasti miestą. Jau ketvirtą kartą organizuojamas…
Nuotykių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai kviečiami sėsti ant dviračių ir iš naujo atrasti miestą. Jau ketvirtą kartą organizuojamas…