2024 19 liepos

Kauno apskrities gyventojai paramos gavėjams skyrė  6,5 mln. eurų

By kaunoaleja.lt Lie8,2024 #parama

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad paramos gavėjus jau pasiekia pirmosios gyventojų paskirtos pajamų mokesčio (GPM) sumos. Šiemet prašymus skirti dalį sumokamo gyventojų pajamų mokesčio pateikė apie 92 tūkst. Kauno apskrities gyventojų, o jų skirti 6,5 mln. eurų gavėjus pasieks dalimis iki lapkričio 15 d.

Dalis prašymų bus vykdomi tik įgyvendinus esminius reikalavimus

Atkreipiamas dėmesys, jog dalis prašymų dar negali būti įgyvendinti, nes juos pateikę gyventojai turi patikslinti pajamų deklaracijas. Lietuvoje šiuo metu apie 7 tūkst.gyventojų teiktų prašymų dar nėra patvirtinti, nes juos teikusių asmenų pajamų deklaracijose nustatyti trūkumai, apie kuriuos jie buvo informuoti VMI pranešimu.

Pažymėtina, kad yra sustabdytas paramos pervedimas ir daliai paramos gavėjų, nes jie dar nepateikė paramos gavimo bei panaudojimo ataskaitų. Tai padarius, visa skirta GPM dalis gavėjus pasieks iki lapkričio 15 d.

Iš 6,5 mln. eurų, kuriuos paramai skyrė Kauno apskrities gyventojai, 357 tūkst. eurų skirta politinėms organizacijoms – joms paramą šiemet skyrė 8,4 tūkst. apskrities gyventojų. Praėjusiais metais daugiau nei 93 tūkst. Kauno apskrities gyventojų paramai iš viso skyrė beveik 6 mln. eurų. Politinėms partijoms pernai 8,5 tūkst. apskrities gyventojų skyrė 305 tūkst. eurų. Išsami informacija apie paramos gavėjams skirtas lėšas skelbiama viešai, VMI interneto svetainėje adresu https://www.vmi.lt/evmi/paramos-statistika.

Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos paskambinus +370 5 260 5060 ar e. būdu per Mano VMI. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – tik su išankstine rezervacija.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *