2024 15 liepos

Jazzu taps pirmąja atlikėja, kuri koncertuos Kauno Dainų slėnyje

By kaunoaleja.lt Bir11,2024 #Jazzu

Po birželio 7 d. įvykusio bendro Jazzu ir Leono Somovo koncerto Vingio parke, atlikėja skelbia apie du didžiausius solinius vasaros koncertus. Liepos 20 d. žinomiausios Jazzu dainos skambės Palangos koncertų salėje, o rugpjūčio 20 d. Jazzu pirmą kartą pasirodys unikalioje erdvėje – po rekonstrukcijos atgimusiame Kauno Dainų slėnyje. Bilietai prekyboje nuo ketvirtadienio 10 val.

Pastarasis pusmetis dainininkei Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo prisodrintas svarbių įvykių ir kūrybinių idėjų – koncertinis turas po didžiausias Lietuvos arenas, naujos dainos „Šalta“ premjera ir pasiruošimas neseniai įvykusiam istoriniam koncertui kartu su Leonu Somovu Vingio parke. Tačiau atlikėja neslepia, kad nors pusmetis buvo labai įtemptas ir pareikalavo daug pastangų bei laiko, ji sukaupė daug energijos ir noro dalintis savo kūryba su klausytojais.

„Pristatysiu savo kūrybą ne tik prie mylimos Baltijos jūros, bet ir naujoje erdvėje. Naujas mano muzikinis etapas prasidės gražiausiuose Lietuvos kampeliuose. Manau, kad koncertas Kauno Dainų slėnyje neabejotinai taps vienu ryškiausių įvykių tiek man, tiek visiems, atėjusiems į koncertą. Vasara, gera muzika, gamta, žvaigždėtas dangus, kas gali būti geriau?“, – emocijomis apie artėjančius vasaros pasirodymus dalijasi Jazzu, kuri taps pirmąja atlikėja, surengusia solinį koncertą Kauno Dainų slėnyje.

Kūryba, gimusi iš aistros ir meilės, su visa jėga išsiverš Jazzu koncertuose, kuriuose dainininkė pakvies savo klausytojus kartu kurti šilčiausius vasaros prisiminimus.

Jazzu ir didžiausi jos vasaros koncertai – liepos 20 d. Palangos koncertų salėje ir rugpjūčio 20 d. Kauno Dainų slėnyje. Bilietai prekyboje nuo ketvirtadienio 10 val. Bilietus platina „Kakava.lt“.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *