2024 23 birželio

Atnaujinta svarbi susisiekimo jungtis Žaliakalnyje: baigtas Aušros laiptų remontas

Su Žaliakalnio funikulieriumi besiribojantys ir ilgus metus kauniečiams pasitarnaujantys Aušros laiptai sulaukė darbų pabaigos. Nuo šiol susisiekimas tarp V. Putvinskio ir Žemaičių gatvių patogus tiek dieną, tiek ir tamsiuoju paros metu – sutvarkytos ne tik laiptų pakopos, bet ir atnaujintos apšvietimo atramos.

„Kaune laiptų priežiūrai skiriame didelį dėmesį ir jie remontuojami nuolatos. Pastaraisiais metais sulaukėme daug gyventojų prašymų imtis Aušros laiptų remonto. Jokia paslaptis – avarinės būklės pakopos kėlė pavojų pėstiesiems. Po remonto laiptų funkcionalumas išliko nepakitęs. Užbaigę vienus darbus, imsimės kitų”, – tikina Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Aušros laiptų remontas pradėtas praėjusių metų lapkritį. Nuspręsta pakeisti visas pakopas, sudėti naujas plyteles, atnaujinti turėklus, apšvietimo atramas, įrengti betoninius lietaus latakus ir nuovažas dviračiams.

Čia pat planuojama asfaltuoti įvažiavimą nuo Putvinskio g. iki pat laiptų.

Laukiančių darbų eilėje – laiptų tvarkymas tarp E. Fryko ir K. Būgos gatvių, taip pat prie Linkuvos g. įkalnės ir Tunelio g. viaduko.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *