2024 20 gegužės

Skatina darnų judumą

By admin Bal25,2024
Skatina judumą

Per pastaruosius penkerius metus kone visą viešojo transporto parką atnaujinusi bendrovė „Kauno autobusai“ įmones bei kitas organizacijas skatins suteikti patogesnes ir pigesnes keliones savo darbuotojams. Nuo šiol juridiniai asmenys įsigyti metinius bilietus galės kolektyviai už bemaž trečdaliu mažesnę kainą. Taip tikimasi dar labiau paskatinti darnų judumą mieste.

Tam, kad privataus ar viešojo sektoriaus darbuotojai pretenduotų į pigesnes keliones viešuoju transportu, minimaliai būtina įsigyti bent 100 bilietų. Tokiu atveju vieno metinio bilieto kaina atsieitų 193 eurus. Dabar įprastas metinis bilietas kainuoja 275 Eur.

„Šiuo sprendimu sieksime įmones ir įstaigas pasirūpinti savo darbuotojais, suteikiant jiems galimybę naudotis pigesniais ilgalaikiais bilietais. Taip palengvinamas kelionių į darbą planavimas – nereikia sukti galvos dėl parkavimo vietos nuosavam automobiliui. Tuo pačiu darbdaviai motyvuotų savo darbuotojus, formuotų savo, kaip socialiai atsakingų įmonių, įvaizdį, prisidėtų prie Kauno miesto darnaus judumo plano tikslų įgyvendinimo, mažesnių spūsčių ir aplinkai draugiškesnių kelionių.

Jeigu bent dalis organizacijų pasinaudos tokia galimybe, tai neabejotinai pagerins bendrą eismo situaciją mieste, ypač piko metu. Kuo mažiau automobilių pagrindinėse arterijose, tuo sklandesnės kauniečių kelionės“, – sprendimo privalumus vardija Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

By admin

Related Post