2025 3 vasario

Policijos prevencinės priemonės šalies keliuose vasario mėnesį

By kaunoaleja.lt Vas3,2025 #policijos

Skelbiame visoje šalyje suplanuotas eismo dalyvių kontrolės priemones vasario mėnesį.

Vasario 1–3 ir 9-11dienomis pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų kontrolė – matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas tamsiuoju paros laiku.

Vasario 5–7 dienomis vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, kai neturima laisvų rankų įrangos), privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.

Vasario 13–15 ir 26-28dienomis transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.

Vasario 17–23 dienomis Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) inicijuota krovininių automobilių ir autobusų kontrolė (angl. Operation Truck & Bus).

Prevencinės priemonės bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai dirbs viešuoju, neviešuoju ar mišriuoju patruliavimo būdu.

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose gali organizuoti ir kitas papildomas priemones.

Kad Jūsų kelionės baigtųsi sėkmingai kelyje elkitės drausmingai, tamsiuoju paros metu dėvėkite šviesą atspindinčius drabužius arba atšvaitus, o vairuodami visada atsižvelkite į meteorologines ir važiavimo sąlygashttps://eismoinfo.lt.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *