2024 20 gegužės

Kaip sustiprinti poros santykius?

Ne paslaptis, kad daugelis žmonių ieško atsakymo į klausimą, kaip sustiprinti santykius su savo antrąja puse. Gera žinia ta, kad tais galima daryti itin įvairias būdais. Na, o mes jums siūlome kelis iš jų, o svarbiausia – laiko patikrintus sprendimus.

Garsiai skaitykite vienas kitam

Kiekvienas partneris turėtų pasirinkti mėgstamą istoriją – tai gali būti ištrauka iš knygos ar žurnalo, knygos vaikams ar eilėraščio. Dabar raskite laiko perskaityti savo pasirinkimus vienas kita. Nustebsite, kaip smagu, kai kažkas jums skaito arba, kai jūs skaitote mylimam žmogui. Ne tik klausykite žodžių, atkreipkite dėmesį į savo partnerio balsą. Po skaitymo skirkite šiek tiek laiko pakalbėti apie tai, kodėl kiekvienas pasirinkote skaitomą kūrinį. Ar jums tai turėjo ypatingą reikšmę? Tyrimai rodo, kad žmonės suartėja vienas su kitu, kai ką nors atskleidžiame apie save ir dalijamės naujomis mintimis bei idėjomis. Tyrimai taip pat rodo, kad santykiai naudingi, kai poros kartu patiria naujų dalykų. Pamenate, kaip jautėtės, kai vaikystėje vienas iš tėvų jums skaitė? Skaitymo vienas kitam aktas gali skatinti tuos pačius komforto ir artumo jausmus. Taigi, tai jums padės tapti dar artimesnies su savo antra puse.

Įvardinkite vienas kito erzinančius įpročius

Užsirašykite vieną ar du erzinančius partnerio įpročius, kurie retkarčiais sukelia konfliktą jūsų santykiuose.Dažnai šie nedideli konfliktai yra susiję su namų ruošos darbais, sąskaitų apmokėjimu, skalbimu ar lovos klojimu. Pasidalykite savo pasirinkimais tarpusavyje ir kalbėkite apie juos be teisimo bei smerkimo. Kalbėkite, kad surastumėte teigiamą bruožą, kuris gali padėti paaiškinti tokį elgesį. Tai leis išvengti konfliktų ateityje.

Išbandykite prekes suaugusiems

Artumo jūsų santykiuose bus kur kas daugiau ir tuo atveju, jei išbandysite ir prekes suaugusiems. Na, o jų pasirinkimas šiandien yra labai didelis, todėl tikrai surasite sau tinkamiausius. Daug puikių pasirinkimų rasite ir šioje svetainėje. Taigi, jei jau kuris laikote galvojate apie tai, kad sustiprinti savo poros santykį, tai šie patarimai tikrai yra verti, tereikia išbandyti. Tad linkime jums sėkmės.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *