2024 20 gegužės

Į ką atkreipti dėmesį perkant sužadėtuvių žiedą juvelyrinėje parduotuvėje?

By kaunoaleja.lt Kov26,2024 #kainos

Vyrai, planuojantys pasipiršti savo mylimajai, turi ne tik įgyti pakankamai drąsos tai padaryti, bet ir pasirūpinti keliais svarbiais elementais, be kurių šis renginys negali įvykti. Svarbiausia, žinoma, sužadėtuvių žiedas.

Kada verta pirkti sužadėtuvių žiedą?

Nors dažniausiai žiedą galite įsigyti vietoje juvelyrinėje parduotuvėje arba internetu su greitu pristatymu, tačiau neverta jo palikti paskutinei minutei. Visų pirma – nepaisant pardavėjų patikinimų, visada gali pasitaikyti nenumatytų vėlavimų, galinčių sugadinti net ir geriausiai suplanuotą sužadėtuves.

Ką atsiminti perkant sužadėtuvių žiedą su deimantu

Labai svarbus dalykas į kurį verta atkreipti dėmesį – akmenų parametrai. Deimantai apibūdinami vadinamąja 4C taisykle – spalva, karatas, pjūvis ir skaidrumas. Kiekviena iš šių savybių turi įtakos ne tik akmenų išvaizdai, bet ir galutinei jų kainos santykiui.

Spalva lemia akmens spalvą – esant didžiausioms vertėms (pvz., D, E arba F), turime reikalą su beveik bespalviu deimantu. Šios raidės reiškia, kad akmuo gali būti šiek tiek spalvos.

Svoris yra deimanto svoris, išreikštas karatais – kuo didesnė vertė, tuo vizualiai didesnis akmuo.

Pjūvis neturi įtakos deimanto išvaizdai, o tam, kaip jis atspindi į jį patenkančią šviesą. Kuo tobulesnis pjūvis, tuo ryškesnis deimantas.

Skaidrumas, savo ruožtu, yra koeficientas, nulemiantis, kiek priemaišų – vadinamųjų inkliuzų – yra deimanto viduje. Dėl to, kad deimantas yra natūralios kilmės, tokių trūkumų galima rasti beveik kiekviename gabale. Verta pridurti, kad jie tokie maži, kad matomi tik padidinus.

Žiedo struktūra

Juvelyrinių dirbinių parduotuvės siūlo daugybę skirtingų modelių žiedų. Nuo pačių paprasčiausių, kuriuose akmenį laiko kelios letenėlės, iki sudėtingiausių raštų su dekoratyvinėmis karūnėlėmis ar kitais vestuvinio žiedo elementais.

Taip pat galite rinktis žiedus su vienu centriniu akmeniu arba papuošalus su daugybe mažesnių akmenėlių.

Parduotuvėse taip pat siūlomi įvairių spalvų žiedai. Populiariausia spalva, žinoma, yra geltona, kuri yra natūrali aukso spalva. Baltasis auksas – sukurtas į lydinį pridedant kitų metalų – taip pat tampa vis populiaresnis. Jis taip pat yra padengtas rodžiu, t.y., padengtas rodžio sluoksniu, kuris papuošalams suteikia ne tik didesnį patvarumą, bet ir būdingą sidabrinį blizgesį. Žmonėms, vertinantiems originalumą, rekomenduojami ir žiedai iš raudono ar net juodo aukso.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *