2025 22 vasario

Evgenya Redko artėjant arenos šou pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame ji – neatpažįstama

Screenshot

Lietuvos pop scenos atlikėja Evgenya Redko pristato naujausią singlą „Nebeatpažįstama“. Tai – paskutinis jos singlas prieš artėjantį albumą „Planeta“. Ši daina išsiskiria giliu emociniu turiniu ir atspindi atlikėjos jautrius išgyvenimus. Kartu su daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuriame pati atlikėja neatpažįstama.

Evgenya atvirauja, kad nuo pirmosios lietuviškos dainos „Žinom Tik Mes“ išleidimo jos gyvenimas pasikeitė kardinaliai: „Gyvenimas tarsi apsivertė aukštyn kojom ir produktyvumas augo sulyg kiekviena nauja daina, projektu, metais.“

Šie metai atlikėjai ypatingai intensyvūs – ji ruošiasi didžiausiam savo koncertui arenoje kovo 1 d. ir trečiojo albumo „Planeta“ išleidimui, kurį kartu su vyru ir kūrybiniu partneriu Asi Yehuda vertina kaip iki šiol geriausią savo darbą.

Daina, kurioje bene kiekvienas atpažins save

„Nebeatpažįstama“ skirta plačiai auditorijai, siekiant, kad kuo daugiau klausytojų galėtų su ja susitapatinti. „Kadangi tai yra paskutinis singlas prieš albumo pasirodymą, norėjosi dainos „kirvio“. Ji kalba apie pasimetimą ir savęs nebeatpažinimą besikeičiančiame pasaulyje.

Atlikėja pripažįsta, kad kartais jaučiasi vieniša su savo jausmais ir mano, jog, net jei kalbėtų, niekas nesuprastų, todėl linkusi juos kaupti savyje. „Būna momentų, kai atrodo, jog nebeišeina susitapatinti su aplinkiniu pasauliu ir žmonėmis aplink. Tuomet prasideda įvairių minčių manipuliavimas savo pačios galvoje…“, – atvirauja ji.

Evgenya tiki, kad gyvenimas yra kaip bangos – atneša ir gero, ir nuopuolių, o kartais atrodo, kad gyvenime įvyko stagnacija. „Tokiuose momentuose svarbu sau priminti, jog „up and down“ yra normalu. O po tamsos visuomet ateina šviesa“, – dalijasi atlikėja.

Indiški motyvai ir vaizdo klipas, kuriame ji nebeatpažįstama

Filmuojant dainos vaizdo klipą į pagalbą Evgenya Redko pasikvietė stilistę Robertą Čyžiūtę, kuri padėjo sukurti pribloškiančius įvaizdžius.

Paauglystėje Evgenya dažnai dažydavo įvairiomis spalvomis plaukus: buvo ir blondinė, ir raudonplaukė, ir juodais plaukais. „Šiame vaizdo klipe norėjau tokio įvaizdžio, kuriame būčiau sunkiau atpažįstama, nes per jį ir norėjosi perteikti pagrindinę dainos žinutę“, – sako ji.

Evgenya Redko – „Nebeatpažįstama“

Pirmieji dainos žodžiai gimė iš karto kartu su melodija: „Kaip bėgantis vanduo, savo atspindžio nepažinau, nes visko, ką žinojau, nebeliko jau.“ „Parašiau tai ir iškart apsiašarojau“, – prisimena Evgenya ir tikisi, kad ši daina gali tapti užuovėja tiems, kuriems šiuo metu sunku: „Pralaukite, pasitikėkite, jog bus šviesiau.“

Naujojoje dainoje taip pat skamba indiški motyvai, kurie Evgenyai atrodo labai organiški jos muzikoje ir primena keliones po pasaulį su vyru Asi. 

Evgenya Redko kovo 1 d. ruošiasi pirmajam arenos šou

Evgenya Redko savo klausytojams pasiryžo sukurti iki šiol įsimintiniausią muzikinę patirtį. Kovo 1 d. „Twinsbet“ arenoje Vilniuje įvyks pirmasis atlikėjos arenos šou. 

„Link šio įvykio ėjau visą gyvenimą, todėl šis šou apims visą mano kūrybą. Ruošiame didžiulį šou su futuristine scena, šokėjais, choru, didele grupe, kviestiniais svečiais ant scenos ir dar keliais siurprizais“ – atviravo Evgenya.

Related Post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *