040406 e1585984666849
Naudinga žinoti

ZOOM šalina privatumo ir saugumo problemas

Kompanija ZOOM praneša, kad per ateinančias 90 dienų ketina išspręsti saugumo bei privatumo klausimus. ZOOM skelbia, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį bendravimo programa naudojosi 10 milijonų žmonių per diena, šių metų kovą – 200 milijonų.

„Mes dirbame visą parą siekdami užtikrinti, kad visi mūsų vartotojai – nauji ir seni, dideli ir maži – galėtų palaikyti ryšį“ – kalbėjo ZOOM kompanijos vadovas Eric S. Yuan.

Pirmiausiai tai buvo verslui skirta bendravimo platforma. Mus pasirinko didelės kompanijos, universitetai, sveikatos bei medicinos priežiūros organizacijos. Mes negalėjome numatyti, kad per kelias savaites ZOOM naudosis tiek daug žmonių dirbančių nuotoliniu būdu.

Per artimiausias 90 – dešimt dienų skirsime išteklius kurie padės išlaikyti Jūsų pasitikėjimą ZOOM. Didžiausias dėmesys bus skiriamas privatumo bei saugumo problemoms išspręsti. Skaidrumo ataskaitoje matysite išsamią informaciją apie duomenų, įrašų ir turinio užklausas.

„ZOOM ir toliau pasiryžusi būti skaidri ir atvira, tai mūsų darbo kultūros dalis. Pagrindinis mūsų rūpestis – laimingi vartotojai. Taip pat turime užtikrinti, kad mūsų platforma yra saugi, privati ir tada mes būsime verti pasitikėjimo“, – pasakė E. S. Yuan.

Šaltinis: ZOOM

Parašykite komentarą