04114
Žmonės

„ŽMONĖS Cinema“ kviečia nemokamai žiūrėkite filmą apie grupę „Antis“

„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platforma kartu su „Just a moment“ kino studija žiūrovams dovanoja nemokamą filmo „Kaip mes žaidėme revoliuciją“ seansą. Režisierės Giedrės Žickytės filmą namų kino platformoje kviečiame nemokamai žiūrėti balandžio 3-5 dienomis.

„Šiandien didelė atsakomybė tenka medijoms ir jų transliuojamai emocinei informacijai, kuri skaldo arba telkia visuomenę. Manau, kad dabar ypač trūksta įkvepiančių ir palaikančių žinučių, todėl nusprendžiau pasidalinti kuo galiu, – filmu. Jis gerai nuteikia ir primena, kokie galime būti susitelkę, pozityvūs ir tvirti, bei kaip svarbu, bent jau virtualiai, palaikyti vieni kitus už rankų“, – apie norą filmu dalytis nemokamai pasakoja kino studijos „Just a moment“ vadovė bei filmo „Kaip mes žaidėme revoliuciją“ prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė.

„Kaip mes žaidėme revoliuciją“ pasakoja istoriją apie pokštą, įvykusį devintojo dešimtmečio viduryje, kai Lietuvoje dar nebuvo jokių atgimimo ženklų, o naujametinio Kauno jaunųjų architektų karnavalo metu juokais susikūrė roko grupė „Antis“. Cirką primenantis įspūdingas grimas ir rekvizitai, stilizuoti pasirodymai, kandūs ir aštrūs tekstai kūrė agresyvią sovietinio gyvenimo karikatūrą. Greitai ir net patiems grupės nariams netikėtai „Antis“ tapo ryškiausia Dainuojančios Revoliucijos vėliavneše ir masiniu reiškiniu.

„Manau, išgyvename labai svarbų laiką. Mane asmeniškai jis įkvepia daug ką permąstyti ir įsivertinti. Su dideliu susidomėjimu stebiu, kas vyksta mūsų visuomenėje. Matau, kokia trapi mūsų vienybė ir koks svarbus tokioje situacijoje yra kiekvienas žmogus – jo apsisprendimas apriboti savo laisves dėl kitų sveikatos ar noras dalintis tuo, ką turi“, – sako prodiuserė D. Vildžiūnaitė.

„Kaip mes žaidėme revoliuciją“ – istorija apie mažą šalį, ypatingą jos laikotarpį ir žmones, kurie, nepaisydami pavojaus, iškovojo savo Nepriklausomybę su šypsena veide ir daina lūpose. Įkvepiantis ir unikalią istoriją pasakojantis filmas nemokamai bus prieinamas „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje balandžio 3-5 dienomis.

„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platforma: www.zmonescinema.lt

Šaltinis: „ŽMONĖS Cinema“

Parašykite komentarą