Žmonės

Žinomos moterys naujos parduotuvės atidaryme atviravo apie savo silpnybes

„Kiek aš turiu rankinių? Nežinau! Niekada neskaičiavau, nes… aš jas nuo vyro slepiu!“, – šmaikštavo neoficialiame naujos parduotuvės „Mandarina Duck“, įsikūrusios prekybos centre „Europa“, atidaryme apsilankiusi žinoma švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė.

Ją, kaip ir kitas garsias patogiems, inovatyviems ir išskirtiniams aksesuarams – rankinėms bei lagaminams – neabejingas moteris antradienį į nuotaikingus priešpiečius pakvietė iš Italijos atskridę daugiau nei 40 metų pasaulyje veikiančios garsios kompanijos atstovai.

„Mandarina Duck“ kūrinių pirmą kartą įsigijau turbūt prieš aštuonerius metus, o pastarąjį kartą su dukra Kriste Venecijoje apsipirkome praėjusį rudenį“, – dalinosi K. Kaikarienė.

Tuomet su ja namo parkeliavo šį sezoną ypač madinga ciklameninė „Mandarina Duck“ linija – delninė, kosmetinė, rankinė, lagaminas ir teminis skėtis.

„Niekada neperku vieno daikto. Jei jau įsigijau piniginę, tai susigundysiu ir tos pačios kolekcijos rankine… Tai – mano silpnybė… Tokia maža moteriška nuodėmė“, – nuoširdžiai atviravo pašnekovė.

Žinoma stilistė Viktorija Šaulytė patikino, jog rankinę perkanti tik tuomet, jei ji tikrai patinka.

„Jei abejoji, geriau net nesvarstyti. Priešingu atveju daiktas gulės spintoje net nepaliestas“, – patikino ji.

V.Šaulytei svarbiausia – patogumas ir talpumas.

„Į mano rankinę turi tilpti daugybė dalykų. Joje vietos turi būti net aukštakulniams. Juk niekada negali žnoti, kada jų prireiks!“, – linksmai kalbėjo stilistė, pridurdama, jog ją žavi iš pirmo žvilgsnio nedidelės rankinės, kuriose vis dėlto gali rasti gausius moteriškus lobius.

Tam pritarė ir dainininkė Marija Grabštaitė, sakydama, kad ją sužavėjo „Mandarina Duck“ rankinių galimybės transformuotis ir be didelių pastangų, tiesiog per akimirką virsti kuprinėmis.

„Neseniai keliavau po Afriką, todėl itin įvertinau, kai kuprinėje yra daugybė apgalvotų kišenėlių. Tas labai svarbu turistinėje išvykoje“, – sakė M. Grabštaitė.

Aktorė Lina Bražinskaitė – Tupikovskienė sakė namuose turinti gausią rankinių kolekciją, bet labiausiai vertinanti tą, kuriai iš seno odinio švarko jai sukūrė draugė.

„Netikėti sprendimai mane žavi“, – kalbėjo pašnekovė.

Už pasaulinį „Mandarina Duck“ tinklą atsakinga  Cristina Mazzero pasakojo, kad MD20 – išskirtinė kolekcija, kuri yra bestseleriu jau daugiau nei 20 metų. Rankinėms ir kitiems aksesuarams gaminti naudojamas audinys yra kuriamas panaudojant skirtingus siūlelius, kurie kartu sukuria 3D vaizdą – būtent ši technologija bei audiniai yra patentuoti visame pasaulyje. MD20 lux linija praturtinta šviesiais ir metaliniais siūlais, kurie suteikia blizgumo. „Mandarina Duck“ buvo pirmoji kompanija, kuri pradėjo kurti permatomus lagaminus pasaulyje. Tai – viena unikaliausių linijų – Popsicle. Jai priskiriami gaminiai yra ypatingi, nes papildomų aksesuarų pagalba galima susikurti tik sau tinkamą norimos spalvos bei aktualių skyrių lagaminą.

Parašykite komentarą