Geles 39
Žmonės

Žinomi žmonės tapo gyvomis gėlėmis puoštų skrybėlaičių parodos „eksponatais“

Fotodizaineris, floristas, tarptautinių konkursų ir parodų dalyvis Sigitas Kaminskas savo kūrybos gerbėjus vėl pamalonino elegantiškais bei kruopščiais darbais – pristatė gyvomis gėlėmis ir natūraliais, Kauno parkuose rastais akcentais dekoruotas skrybėlaites. Jų paroda surengta laikinosios sostinės salono „Tarp gėlių“ dvidešimt penkių metų veiklos sukakties proga.

Iš pajūrio kilęs kūrėjas sakė puošdamas tiek vyrams, tiek moterims skirtus galvos apdangalus norėjęs atkreipti dėmesį į gamtos teikiamas dovanas, jų grožį bei galimybę tai, kas laikina, išsaugoti kuo ilgiau.

„Mano tikslas buvo darbus sukurti iš turimų bei gamtoje rastų medžiagų – šakelių, augalų, akmenukų. Gėles naudojau tas, kurios iš jubiliejų švenčiančio salono būtų nebepradžiuginę nė vienų namų – jos tiesiog transportuojamos nulūžo. Save ribojant ir pasitelkiant tik tam tikras priemones kurti yra sunkiau, bet galimybė išprovokuoti savo meistriškumą yra daug didesnė“, – pasakojo S. Kaminskas.

Jo kurtų aksesuarų paroda salone „Tarp gėlių“ bus galima pasigėrėti visą šią savaitę.

Floristas patikino, jog gimę darbai – gana patvarūs, todėl pasimatuoti bet kurią skrybėlaitę ir nusifotografuoti su ja gali kiekvienas norintis. Atgimti eksponatams jų pristatymo metu padėjo ir žinomi žmonės.

Parašykite komentarą