202 09 16 NOA atviru duru diena © Eitvydas Kinaitis 26
Žmonės

Žinomi žmonės apie humorą – kai kurie anekdotus draugams naktį pasakoja telefonu

„Kartais sulaukiu naktinių skambučių su prašymu papasakoti gerų anekdotų“, – patikina pasaulio, Europos ir Lietuvos shidokan karatė čempionas, kovos menų bei saviugdos treneris Jordanas Poškaitis, nusprendęs vieną rudens vakarą skirti juokui ir su kitais žinomais žmonėmis apsilankęs naujame bei viename prestižinių pakaunės gyvenamųjų rajonų, kur surengtas išskirtinis Humoro klubo pasirodymas.

Sportininkas patikino – jis moka ir mėgsta pasakoti anekdotus. J. Poškaičio asmeninis rekordas – pusketvirtos valandos trukęs draugams skirtas humoro šou.

„Man – žodį, o aš – anekdotą“, – sako savo jaukumu pagarsėjusioje Noreikiškėse įsikūrusioje Bučinių terasoje apsilankęs kaunietis.

Pasakoti juokelių jis nesimokė – viskas susiklostė natūraliai. Tam, kad pasipildytu savo humoro arsenalą, J. Poškaitis neretai paklauso ir užsienio šalių profesionalų pasirodymų.

Anekdotus mokyklos laikais pasakoti mėgdavo ir dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino.

„Dabar to nedarau, nes visuomenė jautresnė humorui – gali įsižeisti, supykti, tai kam rizikuoti“, – nuoširdžiai savo nuomonę išsakė į NOA namų kvartale surengtą renginį užsukęs atlikėjas.

Jis neabejoja – juokauti šiais laikais yra gerokai sunkiau, nes visada gali atsirasti klausytojų, norinčių savo garbę ir orumą ginti teisme.

Pats Mino yra girdėjęs anekdotų, kuriuose minimas jo sceninis vardas.

„Ir man tai patiko!, – juokiasi pašnekovas, – Juk situaciją galima vertinti ir taip, kad juokeliai kuriami apie ką nors ryškaus nuveikusius žmones“.

Palepinti bičiulius šmaikščiais pasakojimais mėgsta ir šokėjas Saulius Skambinas. Jis tvirtina ne iš vieno girdėjęs komentarą, kad anekdotus pasakoti moka.

Humoras neretai tampa ir iliuzionisto Modesto Petriko, plaukų stilistų Karolio Murausko ir Ingos Bagdonaitės, dainininko Igorio Jarmolenkos, reperio Julian Verdee, aktorių Ritos ir Mariaus Sekmokų kasdienybės dalis.

Įvairūs teminiai vakarai – pagal gyventojų amžių jauniausiame Lietuvoje Kauno rajone, Noreikiškėse, miško žalumos bei tvenkinio apsuptyje kuriamo išskirtinio gyvenamojo kvartalo NOA atvirų durų dienų dalis. Didelėje projekto erdvėje į darnią sintezę susilieja modernūs sprendimai, meniniai potėpiai ir nesudarkytos gamtos peizažas.

Projekte didelis dėmesys skiriamas detalėms: sukonstruotos plačios, 7,5 m gatvės su atskiromis zonomis pėstiesiems, dviratininkams bei automobiliams, į žaliąją zoną iškeltos komunikacijos, erdvės pasivaikščiojimams ir mankštai. Kvartale veiks naujai pastatytas vaikų darželis. Projektas išsiskiria architektūrinėmis taisyklėmis statybos medžiagoms, jų stilistiniam vientisumui. Čia kyla tik A++ energetinės klasės namai.

Erdvėje išsiskiria du traukos objektai – ant tvenkinio suręsta plūduriuojanti bučinių terasa ir menininko Algio Kriščiūno kurtu paveikslu papuošta nebenaudojama vandens siurblinė, virtusi menine instaliacija.

 

 

Parašykite komentarą