Žmonės

Žinomi kauniečiai rinkosi į legendinio restorano „Miesto sodas“ jubiliejaus šventę

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į legendinio restorano „Miesto sodas“ 20-ojo gimtadienio šventę. Vakaras buvo iš tiesų neeilinis – jo metu netrūko ir nostalgiškų prisiminimų, ir netikėtumų, ir įvairių staigmenų. Susirinkusieji buvo vaišinami ne tik atnaujinto restorano meniu patiekalais. Specialiai šiam vakarui atgimė ir visiems kauniečiams nostalgiją keliantis salotų baras.

Renginio svečius pasitikusi TV laidų vedėja ir virtuvės šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė negailėjo gražių žodžių restoranui, prisimindama čia praleistas geriausias akimirkas su savo jaunystės bičiuliais.

„Puikiai prisimenu, kaip šis restoranas kūrėsi ir augo. Prisimenu jo rūsyje, naktiniame klube „Siena“ vykusius vakarėlius, pirmuosius pasimatymus. 20 metų – solidus skaičius. Žmogaus amžiuje tai ilgas laiko tarpas, ką bekalbėti apie restorano gyvavimą – visoje šalyje maža tokių vietų, kurios gebėtų tiek metų ne tik išsilaikyti, bet ir būti vienos populiariausių mieste“, – kalbėjo Ilona.

Išskirtinės šventės nepraleido būrys žinomų svečių. Renginyje buvo galima sutikti legendinės grupės „16hz“ narius Robertą ir Petrą Jucevičius, TV laidų prodiuserius Gediminą Juodeiką ir Vaidą Skaisgirę, TV3 televizijos programų direktorių Arvydą Rimą su žmona Kristina, iliuzijos meistrą bei mentalistą Nicholą Kin, aktores Daivą Rudokaitę ir Sandrą Daukšaitę, buvusią „TV pagalbos“ narę Neringą Mažeikienę bei kitus žinomus verslo, pramogų pasaulio ir maisto pramonės atstovus.

Renginio metu svečiai išvydo video filmą, kuriame žinomi kauniečiai ir ištikimiausi restorano svečiai pasidalino gražiais prisiminimais bei mintimis apie šią miesto simboliu jau tapusią vietą.

Nostalgija alsuojantį video galima išvysti čia: https://youtu.be/Yc9eFDXZh78

„Ši vieta turi dvasią. Mes sakom ne meniu, o programa. Vartai, vartai penkias minutes, kol ateina padavėjas ir vis tiek užsisakai tai ką visada – „Cezario“ salotas su vištiena. Kartais net namie tingisi gaminti, nes gali ateit čia ir gaut geriau“, – juokavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Kristina Siurbytė.

Prieš du dešimtmečius, kuomet dar Kaune net nebuvo susiformavusi restoranų lankymo tradicija, šalia savivaldybės ir muzikinio teatro duris atvėręs „Miesto sodo“ restoranas nepabijojo naujovių – jie pirmieji atvėrė virtuvę, padarydami ją matoma visiems restorano lankytojams, o legendinis salotų baras, atgijęs gimtadienio šventės metu, kėlė iššūkį kiekvienam – kaip į mažą lėkštutę įsidėti kaip galima daugiau salotų.

„Visus 20 metų, nuo pirmos darbo dienos, restoranas laikosi savo vizijos. Tikslingai einam išsikeltų tikslų link, niekada nesimėtom ir nedvejojam dėl vizijos ir tai, manau, yra šio restorano sėkmės paslaptis. Norime, kad mūsų lankytojai pajustų miesto šurmulį ir gamtos harmoniją, jog susilietų su jį supančia aplinka, juk už didelių mūsų stiklinių vitrinų verda tikras gyvenimas“, – susirinkusiems kalbėjo „Miesto sodo“ šeimininkas Gintautas Ruminas.

Tris kartus jaunesnį savo kaimyną „Miesto sodą“ pasveikino ir Kauno valstybinis lėlių teatras, dovanojęs išskirtinį aktorės Rasos Bartninkaitės ir lėlės, parodijuojančios estrados karalių Edmundą Kučinską, pasirodymą.

Gražius žodžius gimtadienio proga dalino ir Kauno Filharmonijos vadovas Justinas Krėpšta bei šviesaus atminimo architekto Algimanto Kančo, projektavusio „Miesto sodo“ restoraną, žmona, architektūros istorikė Jolita Kančienė. Labiausiai nusipelnę restorano atstovai buvo apdovanoti specialiais diplomais, o „Miesto sodo“ partnerių „Nemuno žiedas“ direktorius Arūnas Samochinas paskatindamas įteikė prizus azartiškiausiam, diplomatiškiausiam ir jauniausiam darbuotojui.

Jau daugybę metų restoraną lydintys saksofonistas Sergej Vichrov ir klavišininkas Kęstutis Paulaitis vakaro metu gyva muzika kvietė visus šokti, o padegustavę naująjį restorano meniu, renginio svečiai sulaukė ir iškilmingo gimtadienio torto.

Parašykite komentarą