Heloweenas 59
Pramogos Žmonės

Žinomi kauniečiai Heloviną atšventė fotosesijoje – įkūnijo net mirtiną virusą

Receptų knygų autorė ir televizijos laidų vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė, šokėjas Saulius Skambinas su mylimąja Živile Barzdaityte, projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė su dukrele Lukrecija, dainininkė ir grožio specialistė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha, šokių treneriai Gintarė ir Tomas Slausgalviai su mažosiomis Vakare bei Gabriele, dizainerė Modesta Šukė šįmet Heloviną atšventė netradiciškai – ryškiaspalvėje renginių ir švenčių studijoje „Hello Bar“ surengtoje fotosesijoje.

Kaune senamiestyje įsikūrusioje erdvėje, kurioje įprastai vyksta edukacinė kokteilių gaminimo pramoga, žvaigždūnai pasirodė skirtingu metu. Taip stengtasi išlaikyti šalyje galiojančius siaučiančio viruso prevencijos reikalavimus.

Fotosesijos dalyviai į pasaulį bauginantį COVID – 19 šįvakar nusprendė reaguoti ne tik rimtai, bet ir šmaikščiai. Visų fotosesijos dalyvių apranga pasirūpinusi, o damoms savo kurtomis suknelėmis pasidžiaugti galimybę suteikusi dizainerė Modesta Šukė per Holoviną įkūnijo beveik metus žmonijai grasinančią ligą.

„Vaikščioja senamiesčiu didenybė Korona ir gaaaązdina visus.. Meskit moliūgą į tą gyvatę!!!, – savo socialiniuose tinkluose juokavo kūrėja.

Teminiais makiažais fotosesijos dalyvius „padabino“ visažistės Sandra Žukauskienė ir Gintė Ramutytė, o kraupų tortą sukūrė „Bijolos“ meistrai.

„Moliūgų šventėje Lukrecija dalyvavo pirmą kartą. Ji visą savaitę nedavė ramybės klausinėdama, kada gi vyksime į tą gelovyną“, – su šypsena prisiminė S. Kniazevičiūtė.

Ji, kaip ir kolegos Gintarė bei Tomas Slausgalviai, šiurpiausią metų vakarą sutikdavo kartu su savo auklėtiniais šokių studijose – visi persirengdavo, vaišindavosi saldėsiais, kurdavo bendrą pasirodymą.

„Man ši šventė patinka, nes žmonės, norėdami ją paminėti, pasitelkia savo fantaziją. Tiek visažistai, tiek jų klientai. O tuomet išvysti visokių įdomių, originalių sprendimų“, – sakė S. Kniazevičiūtė.

Jai pritarė ir G. Rutkauskienė – Vasha, iki šiol visada Heloviną švęsdavusi su draugais. Dainininkė yra persirengusi ir šiurpiąja policininke, ir daktare, ir avataru.

„Kasdien gi ar kita kokia proga taip nepasipuoši!, – patikino Vasha, – Ir apskritai man visos šventės patinka“.

Labai energingai Helovino I. Juciūtės – Čibirkienės šeima nešvenčia, bet nepaminėti jos namuose, kuriuose gyvena dvi paauglės, anot pašnekovės, neišeina.

„Išsikepame šiurpų kepinį, išpjaustom moliūgą, įdedam į jį žvakutes. Kadangi nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų švenčių šeimoje neturime, tai nedideles iškilmes susikuriame spalio 31 – ąją“, – kalbėjo žinoma televizijos laidų vedėja.

 

Parašykite komentarą