19780389 10209748091114400 9178306982560753798 o
Žmonės

Žinomas iliuzionistas Modestas Petrikas nauju triuku nustebino vandens sporto mėgėjus

Žinomas iliuzionistas, netradicinių asmeninių švenčių planuotojas Modestas Petrikas yra vienas iš didžiausių vandens sporto gerbėjų, savo kolegas vis nustebinantis neįprastais triukais. Šįkart „Why Not Events“ kūrybinės komandos lyderis Kauno marių bangas banglente skrodė vilkėdamas… išeiginiu kostiumu.

„Buvau nekasdieniškai apsirengęs, nes su komanda grįžome iš renginio, kurį organizavome. Trumpam stabtelėjome prie Kauno marių pasimėgauti oru ir laisva popiete. Mintis, kad galėčiau „wakesurf‘ą“ suderinti su savo darbu sukėlė ir šypseną, ir tapo iššūkiu. O tai mane išsyk įkvėpė jį priimti“, – sakė kaunietis.

Įprastai specialia banglente yra startuojama gulint vandenyje.

„Tokiu atveju būčiau visas šlapias, todėl pasirinkau kitokį, bet techniškai sudėtingesnį starto variantą – iš plaukiančio katerio“, – sakė M. Petrikas.
Iš pradžių kartu vykę vandens sporto žinovai jį mėgino atkalbėti nuo sumanymo. Toks starto būdas ne visada pavyksta net patyrusiems banglentininkams, o kostiumuotam naujokui galimybių viską atlikti be klaidų – apskritai mažai.

„Atkalbinėjimai tapo mano motyvacija“, – šypsosi M. Petrikas, pasidžiaugęs, kad katerį valdęs vyriškis vis dėlto sutiko rizikuoti.

Sėkmingas jo pasirodymas ant vandens sulaukė galingų aplodismentų ir dėmesio socialiniuose tinkluose. Tiesa, yra nemažai manančiųjų, kad švenčių rengėjo triukas tėra nuotraukų retušavimo programėlės kūrinys.

„Bet viskas vyko realiai! Man patinka netradiciniai sprendimai ir darbe, ir gyvenime. Galbūt todėl ir vadovaujamės šūkiu „why not?“, – sakė M. Petrikas.

Video nuoroda:

 

 

Parašykite komentarą