Žmonės

Žinoma šokėja Sandra Kniazevičiūtė pašmaikštavo apie dabitas vyrus: „Kai vyras puošiasi ilgiau nei moteris…“

Žinoma šokėja Sandra Kniazevičiūtė, kaip ir būrys kviestinių svečių, ketvirtadienio vakarą grožėjosi Kaune duris atvėrusio tik vyrams skirto stiliaus salono „Barber Kaunas“ interjeru bei stebėjosi čia teikiamomis paslaugomis.

„Šukuosenos, barzdų priežiūra, manikiūras, pedikiūras, masažas, veido procedūros, riebalų šalinimas, odos patempimas“, – procedūras, kuriomis galės lepintis stipriosios lyties atstovai, vardino „Barber Kaunas“ įkūrėjas Linas Zienius.

Apžiūrėjusios visas vyrų grožiu besirūpinsiančios oazės erdves moterys džiaugėsi, kad joje teikiama ir dar viena netikėta, bet ir joms itin naudinga paslauga – Nemuno gatvėje, naujame privačiame name įsikūrusio salono svečiai galės ateiti su vaikais, kurie turės ką veikti uždaroje žaidimų aikštelėje, prižiūrimoje budrių „Barber Kaunas“ administratorių.

„Šokių pasaulio vyrai įpratę savimi rūpintis, todėl man tai – ne naujiena. Bet baisiausia būna tuomet, kai yra besipuošiančių ilgiau už moteris. O tai jau nedovanotina“, – patikino S. Kniazevičiūtė.

Pasakodamas apie salono išskirtinumus, L. Zienius patikino nežinąs daugiau panašių įstaigų Lietuvoje, kuriose yra oficiali pietų pertrauka.

Negana to, „Barber Kaunas“ yra vienintelė vieta, kurioje meistrai naudos išskirtines kosmetikos priemones. Pavyzdžiui, pasaulinio garso prekės ženklą „V 76“. Pastarosios lojalių klientų sąraše yra tokios įžymybės kaip JAV prezidentas Bilas Klintonas, roko įžymybė Briusas Springstynas, širdžių ėdikas, aktorius Ričardas Giras, kino ekrano garsenybė Danielis Dei Luisas, futbolo žvaigždė Tomas Bredis, lenktynininkas Džefas Gordonas, populiarieji aktoriai Ashtonas Kutcheris ir Al Pačini bei kiti. Priemonių, kuriomis pasitiki itin aukštos jų kokybės reikalaujantys vyrai,  kūrėjas yra žymus JAV vyrų kirpėjas Vaughn Acord. Jis karjerą pradėjo besimokydamas kirpėjo amato iš savo tėvo ir meistriškai kerpa plaukus jau nuo 1976 metų. Remdamasis ilgalaike patirtimi specialistas sukūrė prekės ženklą V76 by Vaughn, skirtą visų amžiaus grupių vyrams, kurie nori rūpintis savimi. Asortimente yra plaukų priežiūros bei modeliavimo priemonių, tai pat skutimosi bei veido odos priežiūrai skirtų V. Acord įkvėptų kūrinių.

„Įdomu tai, kad išskirtiniam prekės ženklui priklauso ir kvepalai, tapę ir daugelio kasdien naudojamų priemonių sudėtimi. O tai reiškia, kad vyrų pasirinktas natas sustiprina ne tik parfumas, bet ir, pavyzdžiui, to paties aromato  šampūnas, kondicionierius ar kremas“, – sakė daugelį pasaulinio lygio apdovanojimų „V76“ atstovas Meelis Maalmann.

Visos priemonės – natūralios, be kenksmingų medžiagų, o jų sudėtyje yra sabalpalmių ekstrakto, pipirmėčių aliejaus, šalavijų lapų, kadagių, ramunėlių, saldžiųjų migdolų, ryžių atsijų, vynuogių sėklų, argano, medaus, sojų proteinų, betonito molio, snapučių, airiškų kerpių, raudonųjų guobių ar kitų tinkamai plaukų priežiūrai užtikrinti skirtų ingredientų.

„Barber Kaunas“ bus ir viena iš trijų Lietuvoje vietų, kur meistrai naudos vienas brangiausių pasaulyje priemonių „Oribe“.

Tam, kad būtų galima atstovauti daug specialistų dėmesio sulaukusias kosmetikos linijas, salonas turi pasižymėti ne tik aukšto lygio specialistais, bet ir išskirtiniu dizainu. „Barber Kaunas“ abu reikalavimus atitiko, nes naujos vyrams skirtos grožio oazės erdvė įrengta solidžiu, kiek griežtoku, dėmesį atkreipiančiu, bet tuo pat metu atpalaiduojančiu stiliumi. Pastato, kuriame įsikūrė stiliaus erdvė, teritorijoje yra ir vaikų žaidimų aikštelė, kurioje, stebimi administratorės, laiką galės leisti su pasirūpinti savo išvaizda atėjusiu vyru atkeliavę jo mažyliai.

 

Parašykite komentarą