Eglė Straleckaitė Daugėlė. Gimtadienis 93
Žmonės

 Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė apie sprendimą pradėti naują gyvenimo etapą: „Mes su vyru svarbaus egzamino neišlaikėme“

Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė ir verslininkas Justinas Daugėla nuo šiol nebe pora. Sutuoktinių norą atversti naują gyvenimo puslapį sausio 8 d. patvirtino Kauno apylinkės teismas, praneša zmones.lt.

„Apie tokius dalykus kalbėti nesinori. Jie labai sudėtingi ir liečia bei skaudina ne du, o gerokai daugiau žmonių… Bet… mūsų gyvenimo pasikeitimai yra patvirtinti teismo, tad apie oficialius sprendimus sužinoti nėra sunku. O tai tarsi įpareigoja šį bei tą pasakyti“, – sakė zmones.lt pašnekovė.

Redakcijos žiniomis, pora kartu nebegyvena aštuonis mėnesius, bet dukrele Vakare rūpinasi ir mama, ir tėtis.

“Man šeima yra vertybė. Ir tikrai nemaniau, kad gyvenime svarbiausiame žingsnyje suklysiu. Suvokimas, kad kažką „pražiūrėjai“ nėra guodžiantis ar lengvinantis situaciją, – kalbėjo Eglė, – Bet aš tvirtai manau, kad jei jautiesi nelaimingu, jei vėliau paaiškėja, kad tarp jūsų nesutampa pamatiniai dalykai, tokie, kaip moralė ir vertybės, kankintis neverta, nes galų gale vis tiek prieisite tą patį tašką. Tik galbūt tuomet jau bus sunkiau bandyti kurti gyvenimą iš naujo. O aš labai tikiuosi, kad tai mums dar pavyks, tik atskirai. Mudu turėsime bendrauti visą gyvenimą dėl dukrytės ir, tikiuosi, rasime draugišką būdą kaip tai padaryti”.

Pora Kauno Rotušėje susituokė 2017 metų vasario 11 dieną. Tų pačių metų rugpjūčio 9 d. Eglė ir Justinas tapo tėvais – susilaukė dukrelės Vakarės.

Parašykite komentarą