Aiste Driule web AMP 0398 Edit
Žmonės

Žinoma pora jau “pasimatavo” Velykų džiaugsmą – dalyvavo stulbinančioje fotosesijoje

Pūkuoti triušiukai, žole dekoruota senovinė sofa, aplinkoje sklindantis rankų darbo žvakių kvapas, daugybė gyvų gėlių ir žalumos, jaukios interjero detalės – tokia buvo žinomos poros didžėjus Audriaus Kolesnikovo – Driulės XL ir fotografės Aistės Grišinaitės – Kolesnikovos Velykinė šeimos fotosesija.

“Daugybė gerų emocijų, džiaugsmo ir juoko!“, – apie kūrybos, renginių ir grožio erdvėje „Selfstation“ vykusią fotosesiją sakė Aistė.

Tai, kokią aplinką bei emociją prieš didžiąsias metų šventes savo valdomoje netikėtų performansų „karalystėje“ sukūrė žinoma grožio specialistė Jurgita Malakauskaitė, ją itin sužavėjo. Anot Aistės, „Selfstation“ siela bei sumanytoja yra itin kūrybinga, todėl, norinčiuosius teminių fotosesijų, kaskart sugeba gerokai priblokšti.

Pašnekovė neslėpė – 12 metų Joną, 9 metų Nikitą ir 7 metų Nikolę visiškai užbūrė į susitikimą prieš foto objektyvą atvykę Vilniaus zoologijos sodo „Zoopark“ augintiniai – triušiukai.

„Šįmet Velykų labai laukiame. Jau kepame pyragus, perkame dažus, vašką, ruošiame svogūnų lūkštus. Vaikai nekantriauja, kada pasiners į du mėgstamus savo užsiėmimus – kiaušinių marginimą ir varžytuves, kurio kūrinys stipresnis“, – šypsojosi Aistė.

Šiandien ji namo parsigabeno ir sprogti pradėjusio beržo šakelių, tapsiančių ne tik stalo puošmena, bet ir Velykų rytą prižadinsiančių namiškius.

„Taip šventės dieną mane žadindavo tėvai“, – prisiminė pašnekovė.

Velykas Aistė ir Audrius švenčia savo namuose, į kuriuos atvyksta ir močiutės, ir promočiutės. Margučių ridenimas, daužymas, įvairiausių patiekalų ragavimas, atbundančios gamtos grožybėmis papuoštas interjeras – būtinos Kolesnikovų buvimo kartu tradicijos.

„Tiesa, daug kiaušinių nedažysime, nes vaikams labiau patinka pats jų dekoravimo, o ne valgymo procesas. Tad, tai, kas lieka po varžytuvių, įprastai tenka suaugusiesiems“, – sakė Aistė.

Parašykite komentarą