ZAYN N
Pramogos

Zaynas Malikas pasauliui pristatė labai asmenišką darbą

Buvęs vienos sėkmingiausių vaikinų grupės „One Direction“ narys Zaynas Malikas toliau tęsia solinę karjerą ir šiandien pristato naują albumą pavadinimu „Nobody is Listening“. Šis darbas pasirodo tą pačią savaitę, kai dainininkui sukanka 28-eri.

Trečiasis ZAYN albumas – labai asmeniškas ir būtent toks, kokio ilgai troško pats muzikantas. ZAYN kontroliavo visą kūrybinį procesą: nuo viršelio dizaino iki kiekvieno kūrinio skambesio. Su šiuo albumu jis sukūrė savo muzikinį momentą, tad ir visų dainų žodžiai irgi yra labai asmeniški.

„Nobody is Listening“ skamba ir du neseniai pristatyti singlai: „Better“ ir šviežutėlis „Vibez“. Pastarojo singlo vaizdo klipas dėl savo ypatingos estetikos jau dabar tituluojamas vienu geriausiu šiemet. Jame ZAYN važiuoja per miestą, plaukia laiveliu, keliauja mišku, atsiduria prie ledyno – viskas vyksta vienoje erdvėje.

Zayn – „Vibez“

https://youtu.be/VSpgaN3wuag

Pirmajam albumo singlui „Better“ taip pat atiteko daug žiūrovų ir žiniasklaidos dėmėsio. Daina išėjo pernai rudenį iškart po Zayno ir Gigi Hadid dukters gimimo. Per pirmąsias 10 minučių „YouTube“ kanale dainos vaizdo klipą peržiūrėjo virš pusė milijono žmonių. Iš viso „Better“ surinko apie 105 mln. perklausų internete.

Zayn – „Better“

https://youtu.be/NAo38Q9c4xA

2010 m. „X Faktoriaus“ metu užgimusi „One Direction“ iškart išaugo į aukščiausio lygio vaikinų grupę su rekordiniais koncertinių bilietų ir muzikos įrašų pardavimais. Tačiau tokia sėkmė nesustabdė Zayno nuo išėjimo iš grupės. Netrukus skirtingais keliais pasuko ir kiti grupės nariai.

Išleidęs debiutinį albumą „Mind Of Mine“ Zaynas Malikas tapo pirmuoju britų dainininku, kurio albumas per pirmąją savaitę pakilo į pirmąsias vietas tiek JAV, tiek Didžiojoje Britanijoje. Tai kadaise pavyko padaryti tik George‘ui Michaeliui su albumu „Faith“, tačiau ne per pirmąją jo pasirodymo savaitę! Įdomu, kaip seksis šiandien pasirodžiusiam ZAYN albumui „Nobody is Listening“?

 

Parašykite komentarą