Zara Larsson Young Thug e1610355736832
Pramogos

Zara Larsson nieko nelaukia ir metus pradeda trankiai

Tik prasidėjus naujiems metams jaunosios kartos ikona Zara Larsson pristato naujieną – singlą „Talk About Love“. Kartu su Zara uždainuoja ir šių dienų viena ryškiausių ir produktyviausių repo žvaigždžių – Young Thug. Ir nors naktiniai klubai daugelyje šalių yra uždaryti, talentingoji švedė nukelia mus tiesiai į šokių aikštelę.

„Ši daina yra apie santykių etapą, kai du žmonės dar tik bando išsiaiškinti, ką vienas kitam reiškia“, – pristatydama kūrinį kalbėjo 23-ejų metų dainininkė, – „Tas laikas yra labai gražus ir kartu labai trapus.“

Šios dainos vaizdo klipe Zara Larsson atskleidžia dar vieną savo talentą – choreografinius sugebėjimus. Klipe, prie kurio režisūros prisidėjo ir pati atlikėja, Zara aistringai šoka namuose su savo simpatija dainuodama: „I just wanna keep us right here in the moment / I don‘t wanna talk about love“ (liet. k. Noriu, kad liktume šioje akimirkoje / Nenoriu kalbėti apie meilę).

Zara Larsson – „Talk About Love“

Naujasis dainininkės singlas bus įtrauktas į albumą „Poster Girl“. Tiesa, kol kas dar nėra aišku, kada tiksliai jis bus išleistas. Dar pernai pati Zara yra minėjusi, kad albumas pabaigtas ir laukia savo šlovės valandos.

Tačiau jau tikrai aišku, kad albume skambės ir kiti du dar pernai išleisti atlikėjos hitai – „Love Me Land“ ir „WOW“. Pastarasis tiesiog „sprogo“ socialiniame tinkle „TikTok“, skambėjo viename „Netflix“ filme, kurio prodiuserė – Alicia Keys, taip pat pandeminiuose „MTV“ muzikos apdovanojimuose.

Zara Larsson – „WOW“ („MTV“ muzikos apdovanojimai 2020)

https://youtu.be/gvgxKIXsxq0

Zara Larsson dar būdama penkerių pareiškė, kad nori tapti legenda ir nemirtinga kaip Elvis Preslis. Nuo vaikystės ji ne tik dainavo, bet ir šoko baletą bei lavino kitus savo talentus menų mokykloje Stokholme.

Neapleisdama svajonės tapti žvaigžde, ji atsisakė dainuoti chore ir pirmąją didelę sėkmę išsikovojo pati – būdama vos 10-ies laimėjo televizinį talentų konkursą. Netrukus po to ji pasirašė leidybinę sutartį Švedijoje, o vėliau – ir JAV. Tarptautinė sėkmė Zarą Larsson ėmė lydėti po 2015 m. išleisto singlo „Lush Life“. Merginai tuo metu buvo vos septyniolika.

Vienas ryškiausių dainininkės hitų buvo įrašytas kartu su Davidu Guetta – tai oficiali 2016 m. Europos futbolo čempionato daina „This One‘s For You“. Būtent tada visa Europa išgirdo jos balsą ir dainavo išvien.

Taip pat nedaug populiariosios muzikos atlikėjų galėtų pasigirti pasirodymu Nobelio premijos renginyje ar apdovanojimu už feminizmą iš vienos seniausių moterų teisių organizacijos Švedijoje, ypač tokiame jauname amžiuje. Panašu, kad unikali, bebaimė ir įkvepianti Zara Larsson tiesiog gimė būti žvaigžde.

Beje, praėjusią vasarą ši jaunimo dievaitė turėjo aplankyti ir Lietuvą bei pasirodyti didžiausiame šalies festivalyje. Tačiau, kaip ir daugelis, dėl pandemijos buvo priversta pakeisti savo planus. Tikėkimės, kad sukaupusi dar daugiau hitų ji vis tik surengs savo ryškų pasirodymą Lietuvoje.

Parašykite komentarą