Zalgiris. Krepsinis 8
Sportas

„Žalgirio“ vyr. treneris Š. Jasikevičius atskleidė, ko reikia norint nugalėti šiandienos Eurolygos varžovus

Kauno „Žalgirio“ arena šiandien griaudės nuo sirgalių šūksnių – antrojo Eurolygos rato rungtynes su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda žais bene stipriausia mūsų šalies krepšinio komanda.

Apie tai, kas laukia šiandienos dvikovoje žalgiriečių, kalbamės su ekipos vyr. treneriu Šarūnu Jasikevičiumi.

  • Treneri, „Anadolu Efes“ pirmajame rate nustebino turbūt tapo labiausiai nustebinusia komanda.
  • Iš dalies taip. Tačiau vasarą, kai prasidėjo klubų sutarčių pasirašymas su krepšininkais, tuomet jau matėsi, kad Stambulo ekipa bus komanda su įspūdingu puolimo potencialu. Jų tritaškių pataikymo procentas – fantastiškas. Komanda, kuri smogė visiems. Tiek CSKA, tiek Barselonos ekipai. Visą laiką laimi pirmus kėlinius. Todėl reikia žaisti labai susikaupus, labai atsidavus, disciplinuotai. Šiandien bus didžiulis išbandymas ir mūsų sistemai, ir mūsų filosofijai. Jei padarysime nedaug psichologinių klaidų, mes tikrai turėsime galimybę. Varžovų negalima „paleisti į erdves“. Reikia stumti į užtvarus. Ir tos mažos detalės šiandien bus itin reikšmingos, nes už kiekvieną nuėjimą nuo sistemos jie baudžia.
  • Kaip šiuo metu Jums atrodo vienas ryškiausių varžovų žaidėjų Vasilije Micic?
  • Jis komandai daro didelę įtaką, bet Stambule neblogai su juo „susitvarkėme“. Žaidžiant prieš Vasilije galioja tos pačios taisyklės, kaip ir visai varžovų komandai – žaidimas prie užtvaro, mažesnėse erdvėse. Dvigubinti, keistis. Ir visada išlikti prieky jo. Kaip ir priešais Shane Larkiną.

 

Parašykite komentarą