Žmonės

“Žalgirio” krepšininkas Marius Grigonis vedė savo sužadėtinę Salomėją Karvelytę

“Žalgirio” komandos krepšininkas Marius Grigonis liepos 9 – ąją ištarė lemtingąjį “taip” savo sužadėtinei Salomėjai Karvelytei. Pora amžinos meilės priesaiką patvirtino Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčioje. 

Jaunavedžių meilės liudininkais tapo apie šimtas jų artimųjų ir bičiulių, kuriuos po Šv. Mišių pora pakvietė į šventovės terasą.

Nuotaka vestuvių dieną vilkėjo “D’dress” salone išsirinktą persikų spalvos suknelę, o plaukus papuošė nuometu. Vėliau, vakarinėje šventės dalyje, vykusioje kulinarinėje studijoje “Čiop čiop”, Salomėja vilkėjo kitą, baltos spalvos tame pačiame salone išsirinktą drabužį.

Marius ir Salomėja pažįstami nuo pradinių klasių, tačiau meilė tarp klasiokų įsiplieskė tik likus keliems metams iki abitūros baigimo.

Porai teko išlaikyti ne vieną išbandymą atstumu – M. Grigonis krepšinį žaidė užsienyje, o jo išrinktoji studijavo universitete Klaipėdoje.

Pernai, apgynusi bakalauro diplomą, Salomėja išsikraustė pas sužadėtinį – Marius tuo metu žaidė už Berlyno “ALBA” klubą.

Artimiausius tris metus pora gyvens Kaune – tokia sutartis pasirašyta su “Žalgiriu”.

 

Parašykite komentarą