Įdomybės

Žaidimas, kurio metu atvirukai padeda nuspėti lemtį, įtraukė ir žinomus žmones

„Selfstation“ vakarėlių ciklo „Pre – Party with style“ organizatoriai šįkart kviestinius svečius gerokai pribloškė paragindami atvykti į šventę, kurioje pagrindiniu akcentu buvo atvirukai. Iš įvairių pasaulio kampelių į Lietuvą atkeliavę „popierėliai“ šįkart tapo ne tik sveikinimų ar linkėjimų perdavimo priemone, bet ir svarbiausia žaidimo, kuriuo spėta viešėjusiųjų renginyje ateitis, dalimi.

Į neįtikėtino populiarumo sulaukusią pramogą svečius įtraukė gimtadienį tą vakarą minėjusi viena iš „Selfstation“ įkūrėjų, žinomų žmonių grožio meistrė Jurgita Malakauskaitė.

Būtent ji paprašė ateinančiųjų į „Pre – Party with style“ padovanoti po atviruką, kuriuos, po ne vienerių bendravimo metų su Avestos astrologijos mokyklos mokine Valdemara, nusprendė kolekcionuoti.

„Prisijungsiu prie pasaulinio atvirukų kolekcionierių sambūrio, nes supratau, kad vienoks ar kitoks meno kūrinėlis tave pasiekia neatsitikinai. Ir pati tuo labai noriu dalintis“, – sakė J. Malakauskaitė.

Prieš ketverius metus atvirukus pradėjusi rinkti Valdemara pasakojo ne iškart su jais sukūrusi savotišką astrologinį žaidimą. Kad tokia idėja galėtų būti realizuota, ji suprato pabendravusi su drauge žolininke. Moteris iš žmogaus pievose surinktų žolynų ne tik geba apibūdinti jos skynusiojo charakterį, bet ir nuspėti reikšmingus ateities įvykius.

„Bet juk atvirukai taip pat gali nepaprastai daug visko papasakoti! Tereikia į juos atkreipti dėmesį! Juk visi tie, kuriuos esu gavusi, yra nukeliavę tūkstančius kilometrų, įsigyti apgalvojus, kam jie tiksliai skirti, įkrauti savita energetika ir išsiųsti į ilgą kelionę“, – pasakojo Valdemara.

Šiuo metu į įvairias pasaulio šalis ji yra išsiuntusi 685, o gavusi 694 atvirukus.

Norinčiojo sudalyvauti unikaliame žaidime, Valdemara paprašo ištraukti 12 atvirukų – tiek, kiek horoskope yra ženklų.

„Nors žmogus nemato, ką traukia, tarp vyrų ištrauktųjų nesu mačiusi paveiksliukų, kuriuose dominuotų gėlės, skėčiai ar kiti saldūs ar romantiški elementai. Tuo tarpu moterų energetika nepasirenka grūbesnių, vyriškesnių atvirukų“, – sakė Valdemara.

Tuomet, rankose turinčiajam 12 paveikslėlių, ji apibūdina tai, ką mato. Tai būna susiję ir su žmogaus praeitimi, ir su ateities įvykiais.

„Atvirukai kolekcionuojami pagal temas. Nemokamai užsiregistravęs pasauliniam tinkle, pats nurodai, kuo duomiesi, susipažįsti su kitų renkančiųjų atvirlaiškius lūkesčiais. Kiek gavai ir kiek jų išsiuntei skaičiuoti nereikia – tai už tave padaro pati programa“, – pasakojo Valdemara.

Ji sakė, jog yra besitikinčių gauti rankų darbo atvirukų, tarkim, pagamintų iš knkrečiai šaliai būdingų saldainių dėžučių ar prekių pakuočių.

„Kartais atgaivinti tenka itin senus atvirukus, nes ant jų yra kažkam vertingas, įdomus pašto ženklas“, – patikino pašnekovė.

 

 

Parašykite komentarą