Alna
Pramogos

X faktoriaus finalistė Alna pristato naują savo dainą “Different”

“Dainoje kalbu apie tai, kad visi esame skirtingi ir turėtume tuo džiaugtis. Juk būtent savitų savybių derinys mums padeda tapti unikaliais – išsiskirti iš kitų, sudominti, padaryti ypatingus sprendimus”, – sakė muzikinio projekto X faktorius finalistė Alna, pristatydama  savo pirmąją šių metų dainą “Different”.

Londone gyvenanti ir ten nemažai koncertuojanti atlikėja vasario 10 d. grįš į Vilnių tam, kad gyvos muzikos gerbėjams “Istorijos bare” atliktų ne tik naujausią savo dainą, bet ir visus pastarųjų metų kūrybos vaisius.

Šių metų Alnos planuose yra numatyta išleisti pirmąjį originalių dainų albumą.

“O tai tikrai jaudina, nes į jį bus sudėta mano muzikinio kelio istorija – nuo to, kaip viskas prasidėjo, iki to, kur keliauja dabar. Bus tikrai nelengva atrinkti 12 iš beveik 100 mano parašytų autorinių dainų”, – pasakojo Alna.

Šiais metais ji tikino burianti komandą, su kuria galės toliau augti ir ateityje pateikti savo muziką pasaulinei rinkai.

“Noriu sudalyvauti ir Eurovizijoje. Šeimos nariai šį grūdą manyje pasėjo praėjusią vasarą, o dabar ir šis tikslas – pakeliui į realybę”, – sakė Alna.

 

Parašykite komentarą