Wizz Air
Naudinga žinoti

„Wizz Air“ siūlo naują paslaugą – automatinę registraciją į skrydį

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia aviakompanija Europoje* ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, pristato naują automatinės registracijos į skrydį (angl. auto check-in) paslaugą, leidžiančią keleiviams įlaipinimo bilietus gauti 50 valandų prieš skrydį. Ši naujovė aktuali tiems klientams, kurie nori užsisakyti lėktuvo bilietus ir vėliau nebesirūpinti įlaipinimo kortelėmis.

Keleivius, kurie įsigis šią paslaugą, rezervacijos sistema užregistruos likus 50 valandų iki išvykimo laiko, paskirs vietą lėktuve (atsitiktinai arba pagal iš anksto pasirinktas vietas) ir el. paštu išsiųs įlaipinimo korteles.

„Džiaugiamės, kad nuolat augantis „Wizz Air“ paslaugų krepšelis pasipildė dar viena nauja paslauga. Laikas tampa vis svarbesniu faktoriumi planuojant tiek verslo, tiek laisvalaikio keliones. Naudodamiesi automatine registracija klientai gali taupyti laiką, nesirūpinti registracija, įlaipinimo kortelėmis ir visą dėmesį skirti kitiems aktualiems dalykams, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado. – „Wizz Air“ nuolat stebi tendencijas, vartotojų įpročius ir kuria naujus produktus ir paslaugas, kad klientų kelionė būtų dar sklandesnė.“

Automatinė registracija į skrydį yra įtraukta į „Wizz Plus“ paketą. Ją taip pat galima įsigyti kartu su „Wizz Flex“, „Wizz Priority“, „lankstaus kelionės partnerio“ ir registracijos oro uoste paslaugomis. Automatinė registracija vienam keleiviui kainuoja 1,50 Eur už vieną skrydį.

Bendrovė nuolat stengiasi tobulinti teikiamas paslaugas ir produktus, kad jie atitiktų keliautojų poreikius, o rezervacijos procesą paverstų sklandesniu ir paprastesniu.

Daugiau informacijos apie automatinės registracijos paslaugą ir sąlygas galima rasti bendrovės interneto svetainėje: https://wizzair.com/lt-lt/informacija-ir-paslaugos/wizz-paslaugos/automatine-registracija.

Parašykite komentarą