1630676435876 550x852 1
Sportas

#WhatItTakes su M.Blaževičiumi: ką reiškia gauti daugiau minučių Eurolygoje?

Jaunasis Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Marekas Blaževičius, dėl traumų praretėjus žaliai baltų priekinei linijai, tapo vienu iš klubo ramsčių sunkiausiu momentu.

20-metis 211 cm ūgio vilnietis, debiutiniame sezone „Žalgiryje“ žaidęs 6-iuose Eurolygos susitikimuose, 2021–2022 m. sezone jau sužaidė ketverias rungtynes, kuriose rinko dviženklį naudingumo balų kraitį.

Atsiradusia galimybe po Joffrey Lauvergne, Pauliaus Jankūno ir Josho Nebo traumų pasinaudoti siekiantis jaunuolis apie tokį tvirtumo išbandymą turnyre mintimis dalijosi „Žalgiris Insider“ laidų rubrikoje #WhatItTakes.

„Visada yra tas noras žaisti daugiau. Vis tiek žaidi krepšinį, nes tai tau patinka, iš to nori pragyventi. Kai nežaidi, gaunasi, kad malonumas tampa pagrindiniu stresu. Galiausiai, dingsta malonumas ir gyvenime, nes visur pradedi nervintis. Pradedi nebematyti tokių „fainų“ dalykų kaip geras oras ar nevertini laiko su draugais“, –  tvirtino M.Blaževičius.

Praėjusiame aukštaūgių rotacijoje epizodinį vaidmenį Eurolygoje atlikęs M.Blaževičius tikino kantriai laukęs galimybės pademonstruoti, ko yra vertas. Žaidėjas džiaugėsi, kad sulaukė savo momento ir pasiliko Kaune po pirmojo sezono.

„Aišku, norėjosi daugiau žaisti, bet buvo tokia situacija kaip praėjusiais metais ir reikėjo tiesiog laukti, nes visada yra galimybė rungtyniauti žemesnio lygio klube. Bet vis tiek galiausiai grįši į Eurolygos klubą ir reikės vėl laukti šanso. Sunku įrodyti žemesniam lygyje, kad esi vertas iškart žaisti. Yra labai mažai žaidėjų, kurie iškart žaidžia gerai Eurolygoje“, – aiškino jaunasis vidurio puolėjas.

Visą pokalbį su M.Blaževičiumi apie didesnes minutes Eurolygoje, fiziškumą ir patekimą į starto penketą gali matyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

Parašykite komentarą