Krepsinio Sou 9
Sportas

„West Express“ kviečia dar gausiau palaikyti žalgiriečius Eurolygos išvykos rungtynėse

Antrus metus paeiliui palaikyti Kauno „Žalgirio“ krepšininkus Eurolygos išvykos rungtynėse nėra misija neįmanoma. Bendradarbiaujant su kelionių agentūrų tinklu „West Express“ sirgaliai yra kviečiami vykti vienu lėktuvu su žalgiriečiais į visas Eurolygos rungtynes svetur.

Krepšinio mylėtojai turėtų suskubti dėliotis savo grafiką ir ieškoti patogiausios kelionės su 56-ių vietų „Boeing 737 VIP“ lėktuvu, kuriuo keliauja ir visa Lietuvos čempionų komanda, kadangi tam tikri reisai jau dabar yra visiškai išparduoti.

Galimybių keliauti drauge su žalgiriečiais jau nėra į tokias tolimas keliones kaip gruodžio 26 d. į Miuncheną ar kovo 12 ir 19 dienomis organizuojamus skrydžius į Barseloną bei Valensiją.

Būtent kelionės į Ispanijos miestus buvo geidžiamiausios ir praėjusį sezoną, kai į Madridą ar Barseloną skrido pilnutėliai lėktuvai. Ypač didelio susidomėjimo buvo sulaukusi ir Gran Kanarija, kurioje žalgiriečiai žaidė naujametiniu laikotarpiu. Iš viso pernai visiškai užpildyti buvo daugiau nei pusė skrydžių, o dar keliuose laisvos likdavo tik 2-4 vietos.

Šiemet kelionėmis rekomenduojama pasirūpinti iš anksto, nes susidomėjimas skrydžiais tik auga. Norintieji dar gali suskubti į artimiausias kauniečių išvykas: į Stambulą spalio 31-ąją, kuomet mūsų krepšininkus egzaminuos „Fenerbahce“ komanda, ar lapkričio mėnesį laukiančios kelionės – 14 dieną į Pirėjų ir 27 dieną į Berlyną.

Didžiulį sirgalių užnugarį kiekvienose išvykos rungtynėse jaučiantis Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas džiaugėsi besitęsiančiu bendradarbiavimu ir palinkėjo neišdildomų įspūdžių ištikimiausiems sirgaliams.

„Džiugu, jog bendradarbiaujant su mūsų partneriu „West Express“ galime suteikti neeilinę galimybę mūsų komandos aistruoliams palaikyti mus ir išvykos rungtynėse. Visi žinome, kad būtent dėl sirgalių krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse ir aikštelėje, todėl kiekvieną kartą svetur matyti žaliai-baltą sirgalių būrį mums yra didžiulis malonumas bei dar didesnė motyvacija. Net neabejoju, jog ir sirgaliams kelionė su žalgiriečiais vienu lėktuvu palieka neišdildomą įspūdį“, – sakė „Žalgirio“ vadovas.

Be to, visiems keliaujantiems kartu su „Žalgiriu“ skrydžiuose komfortiškai padės jaustis ir ypatingos sėdynės, kurios dar daugiau atsilenkia ir turi papildomą dalį kojoms ištiesti.

„Draugystę su Lietuvos krepšiniu tęsiame jau daug metų, todėl ir šiemet su malonumu prisidedame prie komandos kelionių organizavimo. Kelionių agentūrų tinklas „West Express“ rūpinsis išvykų organizavimu viso Eurolygos sezono metu. Klientams siūlome ne tik išskirtinę galimybę skristi kartu su „Žalgirio“ komanda vienu lėktuvu, bet ir viešbučius, pervežimus, kelionės draudimą ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad ne tik pavieniai keliautojai renkasi šią paslaugą, bet ji populiarėja ir tarp įmonių, kai išvyka su komanda tampa ir motyvacine darbuotojų priemone ar komandos formavimo išvyka“, – teigia kelionių agentūrų tinklo „West Express“ generalinis direktorius Raimondas Ušeckas.

Keliones bei skrydžius organizuojanti agentūra už optimalią kainą siūlo įsigyti pilną paketą, kurį sudaro skrydžio bilietas bei apgyvendinimas viešbutyje. Pasinaudojant „West Express“ pasiūlymais galima nusipirkti tik skrydžio bilietą su žalgiriečiais, o pati įmonė už papildomą kainą taip pat parūpina ir reikiamą skaičių bilietų į pačias krepšinio rungtynes išvykose.

Informacija apie bilietų įsigijimą: https://www.westexpress.lt/akcijos/zalgiris.

Parašykite komentarą