vonios e1588440039182
Naudinga žinoti

Vonios kambarius įsirenginėja tarsi mini SPA: erdvius, komfortiškus, su įmantriais vandens maišytuvais

Pavasaris – vienas aktyviausių laikotarpių, kai žmonės siekia atsinaujinti savo namus arba pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Pasak specialisto, dabar lietuviai didelį dėmesį skiria ir vonios kambario komfortui bei estetikai.

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ ne vieną dešimtmetį vonios kambario įranga prekiaujančios bendrovės ARV vadovas Aldas Adomaitis per visą šį laiką matė ne vieną mados tendencijų ir technologijų pokytį. Pasak jo, bene ryškiausia pastarųjų metų tendencija – vonios patalpa naujos statybos gyvenamose patalpose užima vis didesnį plotą.

„Tai lemia, kad pirkėjai dabar kur kas dažniau pageidauja laisvai pastatomų vonių. Laikai, kuomet daugiausia parduodavome nedideles, kampines vonias arba plastikines dušo kabinas, po truputį traukiasi į praeitį.

Taip pat klientai dabar dažnai pageidauja montuojamų stiklo sienelių dušinėms ir nestandartinių vandens maišytuvų. Pastarieji populiarūs arba labai minimalistinių, arba atvirkščiai – labai įmantrių formų, išsiskiriančių spalvų: juodi, aukso ir vario spalvos“, – pasakojo A. Adomaitis.

Anot jo, akivaizdu, kad dabar žmonės į vonios kambarį žiūri labiau kaip į privatų mini SPA, kuriame turi būti maloni, atsipalaiduoti ir pailsėti leidžianti aplinka. Anksčiau tai dažniausiai buvo tiesiog vieta nusiprausti ar atlikti kitus reikalus ir greitai išeiti.

Kalbant apie medžiagas, šiuo metu savo pirkėjus turi ir ketaus, ir plastikinės bei akrilinės vonios, bet sparčiai populiarėja ir iš specialios silkstone medžiagos pagamintos vonios ir praustuvai.

„Tai labai tvirta, vientisa, atspari cheminiam ir mechaniniam valymui medžiaga iš marmuro miltelių ir rišiklio. Didelis privalumas, kad praustuvai bei vonios iš šios medžiagos pagal pirkėjo norus ir pageidavimus gali būti gaminami įvairių matmenų. Jei kalbėsime apie praustuvų dizainą, jau kurį laiką labai populiarūs ant vonios spintelių stalviršių pastatomi praustuvai, kuriuos lengva derinti prie vonios kambario dizaino“, – atkreipė dėmesį pašnekovas.

Renkantis klozetus dabar visiškai dominuoja potinkinės sistemos, kurios yra praktiškesnės ir užima mažiau erdvės.

„Patys WC puodai yra pakabinami, bebriauniai, dabar daug kas juos renkasi padengtus specialia danga, kuri yra glotnesnė, lygesnė ir neleidžia vandens lašams kauptis ant glazūruoto paviršiaus. O tai jau valymo patogumas ir didesnė higiena“, – pastebėjo A. Adomaitis.

Pasak prekybininko, dabar jaučiamas didesnis susidomėjimas vonios įranga, nes karantino metu ilgą laiką daugelis parduotuvių nedirbo.

Parašykite komentarą