165 gimtadienio akimirka 2
Pramogos

„Volfas Engelman“ švenčia 168 metų „ne jubiliejų“ ir kviečia į nuotolinę šventę

Vienas didžiausių Lietuvos alaus bravorų „Volfas Engelman“ šiemet švenčia 168-ąjį gimtadienį. Nors tai ir nėra apvalus jubiliejus, antrąjį šimtmetį skaičiuojantis gėrimų gamintojas šią progą vis vien kviečia paminėti nuotaikingame nuotoliniame gimtadienio renginyje. Balandžio 16 d. 19 val. vyksiantį šventinį renginį ves humoristas Mantas Bartuševičius.

„Ne jubiliejaus“ renginio metu bus galima išvysti, kuo baigėsi M. Bartuševičiaus planas įkurti savo alaus daryklą, ir su humoristu nuotoliniu būdu sudalyvauti ekskursijoje po „Volfas Engelman“ bravorą ir studiją, susipažinti su įmonės istorija bei alaus gamybos procesu. Vėliau laukia vėlyvo vakaro šou formato renginio dalis, kurioje netrūks pramogų ir įdomių pokalbių. Be renginio vedėjo, dalyvaus daryklos atstovai, aludariai ir šio gėrimo žinovai, o savo triukais stebins iliuzionistas Antonas Lavrentjev. Renginys bus filmuojamas laikantis visų būtinų COVID-19 saugumo reikalavimų.

Šventinį vakarą užbaigs viktorina apie aludarystę ir alų, kurioje galės sudalyvauti kiekvienas norintis. Geriausiai viktorinoje pasirodęs dalyvis bus apdovanotas specialiu prizu – firmine kiaušinio formos  „Volfas Engelman“ kepsnine.

„Nors 168 metai galbūt ir neskamba taip gražiai kaip 150, 170 ar 200, mums tai yra svarbus priminimas apie „Volfas Engelman“ nueitą kelią. Be to, gimtadienius minėti visuomet yra smagu – nepriklausomai nuo to, tai jubiliejus ar ne. Deja, šiemet dėl gerai žinomų priežasčių negalime visų savo draugų pakviesti į gyvą šventę, tačiau nutarėme gimtadienio vis vien nepraleisti ir jį paminėti nuotoliniu būdu. Kad ir kaip būtų, esame palankiausiai vertinamas alaus prekės ženklas Lietuvoje, todėl negalime nuvilti savo gerbėjų ir norime pasidalinti su jais gera nuotaika“, – sako „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Pernai atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, iš lietuviškų alaus prekės ženklų lietuviai pirmenybę teikia būtent „Volfas Engelman“. Šį prekės ženklą palankiai vertinančių vartotojų yra 1,5 karto daugiau nei artimiausių konkurentų. Bravoro kolektyvas džiaugiasi, kad jausmas abipusis. Todėl šia ir įmonės gimtadienio proga buvo papuoštos šalia bravoro pastato iškilusios 11 metrų aukščio statinės. Jos apvilktos alaus skardinę primenančiu „rūbu“ ir papuoštos užrašu „Volfas Engelman ♥ tave“.

Prisijungti prie šventinio „Volfas Engelman“ gimtadienio renginio visi norintys galės balandžio 16 d. 19 val. portale „Delfi“ arba bravoro „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose. „Facebook“ renginio nuoroda pasiekiama čia. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Parašykite komentarą