VMI 1 of 1 1
Naudinga žinoti

VMI klientų patogumui ilgina darbo laiką Kaune, skelbiama daugiau telefonų registracijai

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyvoms konsultacijoms norinčių atvykti klientų patogumui, nuo birželio 15 d. ilginamas padalinio Kauno mieste darbo laikas, o regionuose praplėstas registracijoms skirtų telefonų numerių sąrašas. Pažymima, kad vis dar priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę klientai, o vizitams padaliniuose su prailgintu darbo laiku registruotis galima jau šiandien.

Atnaujintas padalinio darbo laikas:

  • Kauno m. VMI padalinys (Europos pr. 105): I-IV nuo 7.30 iki 18.30 val.; V – nuo 7.30 iki 17.00 val.

Primename, kad registracijos atvykimui į AVMI padalinius vykdomos specialiai tam skirtais regioniniais telefonų numeriais, kurie skelbiami čia. Atkreipiame dėmesį, kad papildomais numeriais teikiamos ir individualios telefoninės konsultacijos mokesčių klausimais.

Kilus klausimams, pasikonsultuoti galima ne tik paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais, kurie skelbiami VMI interneto svetainėje.

Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Išsami informacija apie pajamų deklaravimą pasiekiama adresu https://www.vmi.lt/cms/deklaravimas-uz-2019-m. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Parašykite komentarą