meksika
Kultūra

VITA MOBILE kviečia į pažintį su Meksika

Spalio 14 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322) vyks kelionių klubo VITA MOBILE renginys. Susitiksime su Jolanta Ona Vitkute, kuri pristatys knygą „Meksika, mano meile“.

Susitikime dalyvaus knygos autorė, žurnalistė Jolanta Ona Vitkutė ir knygos nuotraukų autorius, chemijos profesorius iš Meksikos Andrés Cedillo.

Gausiai iliustruota knyga „Meksika, mano meile“ lentynose atsidūrė 2018 m. rudenį. Leidinys perteikia Meksikos gamtos žavesį ir griauna stereotipus apie nesaugios šalies įvaizdį. Knygoje aprašyti įspūdingiausi šalies regionai, jie palyginti su Lietuvos gamtovaizdžiais.

Autorė dalijasi ir asmenine istorija. J. O. Vitkutė išvyko į svečią šalį susituokusi su pasaulyje pripažintu chemijos srities mokslininku Andrés Cedillo:  „Lemtingas susitikimas su Andrés apvertė viską aukštyn kojom. Iki šiol manau, jog tai fantastiška gyvenimo dovana. Noriu, kad ši knyga ir skaitytojus įkvėptų patikėti: norai pildosi, kai nebijai pakeisti savo gyvenimą!“, – įsitikinusi rašytoja J. O. Vitkutė.

Kodėl Meksikos gyventojai naktimis stebėdami Mėnulį bando įžiūrėti ten gyvenančio kiškio šešėlį? Kur žiemoja tūkstančiai monarchinių drugelių? Koks jausmas apima dardant traukiniu, vadinamu aštuntuoju pasaulio stebuklu? Kur aplink kojas glaustosi ne katės, bet „mieli drakonėliai“?

Meksika – šalis, kurioje, anot perfrazuotų meksikiečių dainiaus Armando Manzaneros žodžių: „Savaitė turi daugiau, nei septynias dienas, kai jautiesi laimingas”. Kviečiame jaukiai pažinčiai!

  1. S. Renginyje bus galima įsigyti knygų.

 

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą