Kultūra

VITA MOBILE ir vėl bibliotekoje: dviračiais aplink Lietuvą

2018 m. spalio 12 d., penktadienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia susitikti su aistringu keliautoju, gydytoju, fotografu Valentinu Kabašinsku.

„Istorija, pavadinta ,,Kažkur Lietuvos pakraštyje“, bus apie kelionę dviračiais aplink Lietuvą. Per 24 dienas kartu su Lietuvos karių asociacijos (LKA) Keliautojų klubu įveikėme 1 900 kilometrų. Kokia Lietuvos pakraščių istorija, gamta, ką dainuoja ir kalba ten žmonės, kaip jie šventė mūsų valstybės Šimtmetį – visa tai bus galima pamatyti ir išgirsti. Tikiu, kad daugelis mūsų naujai susipažins su Tėvyne, o tie, kurie visgi nusivils pasakojimu, bus apdovanoti specialiais prizais“, – teigia Valentinas Kabašinskas, pasirengęs išdėstyti ne vieną savita patirtimi grįstą istoriją iš šios nepaprastos kelionės.

Valentinas Kabašinskas, akupunktūros specialistas, dar 2008 m. dviračiu nuvažiavo beveik 13 tūkst. kilometrų senuoju Šilko keliu nuo Atėnų iki Pekino. Šio didingo žygio įspūdžiai ir akimirkos užfiksuotos fotoalbume „Lietuva Šilko kely“. 2010 m. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje eksponuota ir kelionių dviračiais fotografijų paroda „Kitoks pasaulis keliaujant dviračiu“. Dviračiu išmaišęs Lietuvą ir didelę dalį pasaulio, 2016 m. Valentinas Kabašinskas leidosi į kelionę po Naująją Zelandiją, kur patyrė nepamirštamų nuotykių, o šiais metais vėl grožėjosi Tėvyne.

 

Maloniai kviečiame. Renginys nemokamas.

Parašykite komentarą