20200427 183909 Gintaro Karlausko knygos pristatymas
Kultūra

Virtualus knygos „Minčių atspindžiai“ pristatymas

Balandžio 25 d. Facebook grupėje KPKC ŠVIESUOMENĖ vyko Kauno pedagogų kvalifikacijos centro inicijuota tiesioginė transliacija – LNRS, LKRA „Menų sodas“ bei labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ nario poeto Gintaro Karlausko šventinė popietė – naujos knygos „Minčių atspindžiai“ pristatymas.

„Eilėraščiai – tai sielos kalba, kuria išreiškiu savo jausmus ir aplinkoje tvyrančią emociją, tai paties su savimi monologas, kuris sugula į baltą lapą, o vėliau perauga į nebylią diskusiją su skaitytoju. Didžioji dalis eilėraščių yra apie patį brangiausią žmoguje gimstantį jausmą – meilę. Meilė – tai didžiausia visų mūsų gyvenimo vertybė, kuri suteikia motyvaciją kurti, siekti, tobulėti. Mylėkite save ir gyvenimas pamils Jus“ – pradėjo šeštosios poezijos knygos, (iliustruota Ingos Veversienės grafikos darbais) pristatymą Gintaras Karlauskas. Autorius yra išleidęs tris eilių vaikams ir dvi eilių suaugusiems knygas.

Poetas skaitė eiles – vedė klausytojus bundančio pavasario takais, „kur rūko skraistė pabučiavo žemę“, kvietė mintimis keliauti pajūriu, „išskleisti laimės burę“, prisiminti žiemos sodą, kur „ištirpsta palengva širdies ledai“, akyse pamatyti sielos gelmes…

Klausytojai buvo aktyvūs – komentarų skiltyje negailėjo autoriui padėkų už raiškų žodį, nuoširdumą, eiles, užpildytas meile, švelnumu, laukė eilių virsmo dainomis.

Facebook grupėje KPKC ŠVIESUOMENĖ pakvietėme peržiūrėti nuotraukų albumą – slenkant renginių akimirkoms, pasiklausyti pedagogės Birutės Gaučienės atliekamų dainų Gintaro žodžiais, (muzika B. Gaučienės).

Džiaugiamės bendradarbiavimu – Centro bibliotekoje jau vyko dvi Gintaro Karlausko poezijos popietės. Autorius dalyvavo iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ renginyje su Vaikų dienos centrų mokiniais – skaitė vaikams skirtas eiles, paskaitą saugumo temomis (elgesys gatvėje, parduotuvėje, vagystės, telefoniniai sukčiai, priešgaisrinė apsauga…).

 

Kviečiu visus – drauge skaitykite.

Visi su manimi kartu svajokite

Ir savo širdimi mintis pajuskite,

Laimingi būkite ir pasidžiaukite.

Parašykite komentarą