0117 Dakaras
Sportas

Vienuolikta diena Dakare

Maratono dienos baigtos ir #ZigmasDakarteam atstovas Arūnas džiaugėsi, kad pavyko jį įveikti ir gali pradėti ruoštis paskutinei Dakaro ralio dienai. Nors buvo visko.

Pirmiausia prieš pat maratono pradžią sportininkui sugedo 6 – tasis bėgis, ko pasekoje negalėjo palaikyti pilno tempo. „Aš spaudžiu, motociklas vargsta, o visi tik lenkia mane, kaip stovintį” pasakojo Arūnas. Grįžęs į bivaką, kartu su komanda nutarė, kuo skubiau tvarkyti gedimą ir iš gamyklinės komandos gavę variklį, jį pakeitė.

Maratonui prasidėjus, viskas klostėsi gana neblogai, motociklas veikė įprastai, tačiau sportininkas paklydo ir prarado laiko, apie 30 minučių, kurios jį nustūmė į 72 poziciją.

11 diena buvo sunki, ilga ir reikalaujanti daug darbo. „Buvo labai sunku,būdamas galinėse pozicijose, turėjau, tiesiogine to žodžio prasme, brautis link geresnių pozicijų, rezultatu labai džiaugiuosi” – šypsojosi Zigmas Dakar team lenktynininkas.

Rytoj visų, dar ralyje besikaunančių lenktynininkų, laukia paskutinė diena, viso sportininkams teks įveikti 447 km, iš kurių – 374 km greičio ruožo.

„Paskutinioji diena turbūt svarbiausia, viskas pastatyta ant kortos, privalome būti susikaupę ir 100% atsidavę” – kalbėjo Arūnas Gelažninkas.

Parašykite komentarą