Žmonės

Vieną kartą, bet įsimintinai

„Vieną kartą, bet įsimintinai“ – tokią savo vestuvių šventę planavo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė, Lenkijos „Gdynia“ klubo legionierė Santa Okockytė (26) ir jos išrinktasis Ernestas Baltkojis (27), praneša zmones.lt.

Aštuonerius metus draugavusi pora nusprendė – ilgų išsiskyrimo mėnesių išgyventi nebenori, todėl nuo šiol po pasaulį keliaus kartu.

Vestuvių datą pora rinkosi itin kruopščiai – buvo svarbu atsižvelgti į buvusio krepšinio sezono pabaigą ir naujojo pradžią.

„Net į povestuvinę kelionę išvykti nespėsime. Gal tik kelias dienas pasimėgausime procedūromis Birštone“, – svarstė jaunavedžiai.

Santai, kaip ir kiekvienai nuotakai, rūpesčių prieš vestuves nestigo – suknelė, bažnyčia, dekoracijos, sodyba, vaišės, žiedai, svečių sąrašai, miegojimo planai, šventės vedėjas, automobiliai, pirmasis šokis…

„Daug ką reikėjo planuoti per atstumą, o kai grįždavau į Lietuvą iš Vokietijos, kur praėjusį sezoną rugtyniavau, laikas tirpte tirpo ir vis atrodė, kad daug kas nepadaryta“, – pasakojo nuotaka.

Šiek tiek vestuvinių rūpesčių nuo jos pečių nuėmė šventę koordinuoti padėję ir dekoracijomis rūpinęsi „Why Not Agency“ asistentai.

Išsvajotą vestuvinę suknelę Santa rado Alytuje, nuomos salone „Diora“. Puošnus drabužis, pasak krepšininkės, tarsi buvo skirtas jai.

„Pasimatavau ir supratau – mano“, – „susitikimą“ su vienu iš pagrindinių svarbiosios puotos akcentų prisiminė nuotaka.

Prie vestuvinės suknelės derintas ir jaunikio kostiumas, kuris buvo kiek kitoks, nei pastaraisiais metais populiarūs jaunųjų tarpe.

Ansamblį pabrėžiančią puokštę ir butonjerę porai kūrė floristas Modestas Vasiliauskas, o papuošalus nuotakai – Elvyra Monginienė.

Ernesto ir Santos, per ceremoniją pasirinkusios Baltkojienės pavardę, amžinos meilės bei ištikimybės priesaika nuskambėjo po Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos skliautais. Čia pora pasikeitė klasikiniais aukso žiedais.

„Į Lenkiją, kur žaisiu šį sezoną, su Ernestu vyksime kartu. Kad nenorime gyventi per atstumą ir tik esant palankiai progai susitikti, supratome pernai – metus drauge praleidome Vokietijoje ir tai buvo geriausias sezonas per mano karjerą“, – patikino Santa.

Kai ji su mylimuoju susipažino, krepšinį jau žaidė profesionaliai – buvo „LKKA Aistės“ klubo narė, atstovavo Lietuvos moterų krepšinio lygą. Netoliese, Žaliakalnyje gyvenę jaunuoliai vienas kitą pamatė bendrų draugų kompanijoje.

Į sporto pasaulį Santa nėrė sulaukusi septynerių ir net trejus metus treniravosi su bendraamžiais vaikinais, nes merginų komanda tuo metu taip ir nesusibūrė.

„Kokiu keliu žengsiu, sužinojau anksti. Tad, ir Ernestui mano darbas nebuvo staigmena“, – sakė Santa.

Pora draugauti pradėjo po dvejų metų pažinties. Per tą laiką, kol Santa ir Ernestas kartu, buvo visko – mėnesių, praleistų atskirai, kelionių į užsienį, ilgesio, laimės ašarų susitikus.

Pernai Vokietijoje krepšinio klubas Ernestui rado darbą – kol mylimoji treniruodavosi, jis veiklos turėjo vienoje renginių organizavimo įmonėje. Įsimylėjėliai tikisi, kad sėkmės istorija pasikartos ir Lenkijoje.

„Dažnai moterys vyksta ten, kur žaidžia jų vyrai krepšininkai. O mums yra atvirkščiai – aš rūpinuosi Santa, namais ir stengiuosi surasti veiklos užsienyje – toje šalyje, kur apsistojame“, – sakė krepšininkės vyras.

Įsimylėjėliai įsitikinę – jausmams kliūčių nėra. Anot jų, kai gimsta noras visą gyvenimą praleisti kartu, likimas tarsi pats viską sudėlioja.

 

Parašykite komentarą