Lotus Bridal fotosesija Ibizoje 62 of 90
Žmonės

Vestuvinių suknelių fotosesiją dizainerė Ingrida InŽi surengė Ibizoje

„Ibiza, mano nuomone, yra ne tik vakarėlių ir hipių sala, bet ir ta vieta, kurioje galima labai jaukiai bei įsimintinai atšvęsti savo meilę“, – kalba žinoma dizainerė, „InŽi“ mados namų autorė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė.

Kūrėja, ne kartą viešėjusi šioje kerinčių vaizdų oazėje, rinkdamasi, kur įamžinti naują „Lotus Bridal“ prekės ženklo kolekciją, nė akimirkos neabejojo.

„Kolekcija tarsi yra suskirstyta į penkias potemes – moderni, bohemiška, klasikinė, retro ir romantiška. Kiekvienai jų tinka vis kita aplinka, įvaizdis, nuotaika. O bohemiškoji ar romantiškoji dalis dažnai nuotakai asocijuojasi su jūra, smėliu, plaukus kedenančiu vėju, žavingomis gamtos panoramomis“, – pasakojo pašnekovė.

Naujoje kolekcijoje bohemiškos merginos vestuviniame drabužyje nėriniai yra derinti su šilku, įvesta moderni detalė – diržas. Puokštė – natūrali, dominuoja smilgos.

Romantika, pasak I. Rutkauskaitės – Naujokės, asocijuojasi su lengvumu, vėjavaikiškumu, tiuline suknele, dekoruota nėrinių lapeliais, pūstomis rankovėmis, garbanomis bei lengvu makiažu.

„Visus mūsų komandos kurtus stilius apjungia į madą grįžtantys korsetai bei blizgios detalės, rinktiniai audiniai“, – priduria dizainerė.

Įamžinti tai, kam paskirta daugybė valandų darbo, „Lotus Bridal“ kolekciją sumaniusi I. Rutkauskaitė – Naujokė pakvietė modelį Urtę Andriuškevičiūtę bei fotografą Aurelijų Varną. Sklandžiai įgyvendinti visus planus dizainerei padėjo Ibizoje gyvenanti vestuvių planuotoja Gintarė Dapkutė-Rodriguez.

„Paplūdimiai, nuostabios uolos, fantastiškas oras, ko dar gali reikėti nuotakai! Todėl, jei renkatės vietą sava šventei, tikrai rekomenduoju šią nuostabią, egzotišką salą, kurioje kiekvienas gali atrasti save“, – sako I. Rutkauskaitė – Naujokė.

Parašykite komentarą