Versmės sanatorija
Naudinga žinoti

„Versmė“ pradeda teikti reabilitaciją po vidutinės ar sunkios formos „Covid-19“

Nuo sausio 11 d. Birštono sanatorijoje „Versmė“ reabilitacijai priimami po vidutinės ar sunkios „Covid-19“ ligos formos pasveikę asmenys. Reabilitacinės programos metu bus teikiamos fizinę ir psichologinę sveikatą atstatančios procedūros, gydomi daugeliui pacientų pasireiškiantys, šios klastingos ligos sukelti, liekamieji reiškiniai. Programa sudaryta vadovaujantis LSMU Kauno klinikų reabilitologų rekomendacijomis. Rekomenduojamas reabilitacijos laikotarpis – nuo 10 iki 14 dienų.

„Esant situacijai, kad  vidutine ar sunkia forma persirgusiems „Covid-19“ liga asmenims medicininės reabilitacijos išlaidų valstybė nekompensuoja, nusprendėme kaip įmanydami prisidėti prie asmenų, persirgusių „Covid-19“ tolimesnio gydymo. Su ligos padariniais kovojantys asmenys, atvykę į sanatoriją su šia programa turės susimokėti tik už būtinąsias reabilitacijai skirtų sąnaudų išlaidas. Mūsų misija – padėti klientams atsistatyti po sunkių ligų ir teikti sveikatinančias procedūras, neleidžia tiesiog laukti, kol šios klastingos ligos liekamieji reiškiniai atsitrauks. Nerimstantys klientų skambučiai ir klausimai, ar galima atvykti į sanatoriją reabilitacijai po „Covid-19“ ligos, patvirtino programos reikalingumą, todėl ėmėmės veiksmų ir, laikantis griežtų reikalavimų, padėsime žmonėms atstatyti sveikatą. Jau kuris laikas ruošiamės šiai programai, įsigijome reikalingą aparatūrą ir priemones, kurios būtinos tokio pobūdžio paslaugoms teikti.“ – teigia Birštono sanatorijos „Versmė“ direktorė Rasa Noreikienė.

Reabilitacija po vidutinės ar sunkios „Covid-19“ ligos skirta asmenims, kurie yra pasveikę po ligos, nekarščiuoja, nevartoja antipiretikų bei turi gydytojo patvirtintą pažymą apie pasveikimą. Kiekvienam atvykusiam klientui bus atliekamas sveikatos būklės įvertinimas, reabilitacijos procedūros parenkamos pagal esamą paciento sveikatos būklę, atsižvelgiant į gretutines ligas. Programos vykdymo metu klientams bus atliekami veninio kraujo imunoglobulino IgG tyrimas susidariusio imuniteto stiprumo lygiui nustatyti bei antikūnų tyrimas.

***

AB Birštono sanatorija „Versmė“ yra specializuota reabilitacinio ir sanatorinio kurortinio gydymo įstaiga. Jau 50 metų teikiame profesionalias sveikatinimo paslaugas su natūraliais gamtiniais gydomaisiais ištekliais. Vienu metu sanatorijoje gali gydytis ir ilsėtis 340 žmonių. Vidutiniškai per metus mus aplanko apie 8000 klientų. Sanatorijoje dirba apie 200 savo srities specialistų.

Parašykite komentarą