darbas
Miestas

Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Kauno miesto įmonėms

Startuolių tipo įmonėms įgavus pagreitį Kauno miestas siekia pritraukti kuo daugiau susidomėjimo. Todėl įsteigė verslumo skatinimo priemonę „Kauno startuoliai“. Šios programos esmė yra šviesti, bei suburti norinčius kurti verslą asmenis. Įvairių renginių metu galima rasti bendraminčių ir kartu pradėti vystyti verslo idėją.

Išsamiau apie Kauno miesto savivaldybės vykdomą programą galite rasti “Versli Lietuva” puslapyje. Tačiau norėdami pritraukti daugiau investicijų į savo startuolį, turėtumėte apsvarstyti ir privataus kapitalo įmonių trumpalaikius finansavimo būdus.

Alternatyvus trumpalaikis finansavimo būdas Kauno miesto įmonėms

Vienas moderniausių ir labiausiai išlaisvinančių finansavimo būdų Kauno mieste yra faktoringas. Faktoringas tai sąskaitų finansavimas, kai finansuotojas apmoka išrašytą sąskaitą klientui, o vėliau klientas ją padengia finansuotojui. Tai priemonė padedanti turėti daugiau apyvartinių lėšų ir nestabdyti verslo procesų esant nemokiems klientams, ar teikiant ilgus sąskaitų apmokėjimo terminus.

Dauguma faktoringo įmonių nėra bankai, todėl gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias sąlygas. Verslui tai atneša naujų galimybių investuoti ir didinti pajėgumus vykdant daugiau užsakymų. 

Kodėl faktoringas naudingesnis nei paskola? 

Faktoringas ir paskolos labai panašūs savo paskirtimi, tačiau faktoringas yra pranašesnis dėl lankstesnių sąlygų ir greito proceso. Tuo atveju kai įmonė turi daug klientų ir jiems suteikia ilgus apmokėjimo terminus, atsiranda didelis apyvartinių lėšų trūkumas ir verslas lėtėja. Naudojant faktoringo paslaugą, to galima lengvai išvengti, nes sąskaitų administravimas perleidžiamas finansuotojui, o sąskaitos apmokėjimas gaunamas iškart.

Svarbiausia yra tai, jog smulkios ir vidutinės įmonės vertinamos daug palankiau, bei faktoringo paslauga nereikalauja turto įkeitimo. Todėl visas finansavimo procesas nuo keleto mėnesių gali sutrumpėti iki vos vienos valandos. Daugiau skaitykite smefinance.lt 

Verslo finansavimas itin palankiomis sąlygomis vos per 1 val. 

“SME Finance” yra itin vertinama klientų, dėl išskirtinio dėmesio ir individualių pasiūlymų. Čia atsižvelgiama į kiekvieno verslo apimtis, tikslus ir pasiūlomas labiausiai jų poreikius atitinkantis finansavimas. Kauno miestas – ne išimtis. Čia verslas naudodamasis “SME Finance” faktoringo paslauga gali gauti finansavimą vos per 1 valandą. Visi dokumentai užpildomi internetu, todėl tai pagreitina ir palengvina procesą.

Nors “SME Finance” orientuojasi į faktoringo paslaugas, įmonė taip pat teikia paskolas verslui. Čia puikias sąlygas gauna visi, tiek Mažosios bendrijos (MB), tiek Uždarosios Akcinės Bendrovės (UAB), tiek ūkininkai. Svarbiausia, kad verslo finansavimas be užstato, su “SME Finance” tampa realybe. Nepraleiskite progos auginti savo verslą ir efektyviai naudotis apyvartinėmis lėšomis.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą