147520364 2754280908220978 3591034961259388733 n
Pramogos Žmonės

Vasha pristato naują dainą ir siunčia žinutę heiteriams: „Negaišinkite mano laiko“

„Šios dainos užuomazgos gimė prieš pusantrų metų ir aš vis laukiau tinkamos progos, kai kūryba bei tema sprogs tarsi bomba ir nusineš mane kartu“, – sako naują savo dainą „Dance“ pristatanti dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha.

Įprastai savo minčių ir nuotaikų į vatą nevyniojanti žinoma atlikėja atvira – kūrinys yra dedikuotas visiems heiteriams bei… internetiniam „žiurkynui“.

„Kitaip tų, kurie pila purvą ant aplinkinių, pavadinti negalima. Gaila, kad tarp skleidžiančiųjų negatyvą, pavydą ir apkalbas pasitaiko išsilavinusių, pareigas užimančių, jaunimui pavyzdį turinčių rodyti žmonių“, – apgailestavo pašnekovė.

Jos siekis yra nebeskaityti jokių komentarų, viešinti įžeidynėtojus, rašančius asmenines žinutes, ir nesivelti į prasmės neturinčias istorijas.

Gabrielė tvirtino vis daugiau laiko skirianti sau bei artimiesiems ir turinti ambicingų planų. Pavyzdžiui, atsidaryti savo grožio studiją.

„Esu laiminga ir labai užsiėmusi!, – atviravo Gabrielė, – Nors, jei nauji projektai bus įdomūs, laiko rasiu ir jiems! Dukrelė Adrija lanko darželį, tad, visa diena yra mano pačios!“.

 

Parašykite komentarą