ALNA by Marius Vizbaras
Pramogos

Vasaros hitą pristatanti dainininkė Alna apie tai, kaip kiekvieną akimirką paversti magiška

Dainą “Take Your Time” pristatanti dainininkė Alna neabejoja – dabar pats laikas gerbėjams įvertinti būtent tokį, magiškoms akimirkoms, skirtą kūrinį.

“Pastaruosius mėnesius turėjome unikalią galimybę pagyventi kitokiame, nei buvome įpratę, pasaulyje – su daugiau laiko atradimams, poilsiui, savęs ieškojimams, artimiesiems, pomėgiams, lėtam maistui bei daugeliui kitų dalykų. Turbūt, nepaisant daugelį tebebauginančios viruso grėsmės, tai galime pavadinti unikaliu laiku, kuris toks, koks buvo, šiame amžiuje turbūt nebepasikartos”, – sakė kūrėja.

Daina, kurioje Alna ragina nebeatidėlioti laiko sau, yra jos ir Vincent Gehmacher – Doc Delight bei Johannes Waldner – J.M.W bendras kūrinys.

“Tai yra pasakojimas apie mus visus – skubančius gyventi ir pamirštančius akimirkos svarbą. Gyvenimas kupinas žavingų dalykų, o mes jais nesimėgaujame,” – sakė dainininkė.

Londone su šeima įsikūrusi lietuvė patikino, kad jai sustabdyti akimirką padeda muzika, vaikai ir vaikščiojimas žole.

“Dažnai su sūnumis nueinu į už 20 minučių kelio pėsčiomis esantį parką, kuriame galima ir pasilepinti gamta, ir jos vėsa, ir išsimaudyti. Berniukus visada raginu pabėgioti po pievą basomis. Tai pasaulį nudažo kitomis spalvomis”, – patikino pašnekovė, raginanti kiekvieną savyje rasti tai, kas nuramina, sustabdo ir padeda pamatyti ryškesnes spalvas aplinkui.

 

 

Parašykite komentarą