Pramogos

Vaikai į virtualų akvariumą jau paleido daugiau nei 5000 jūros gyventojų

Lietuvoje ir visame pasaulyje dar visai nauja pramoga vaikams – virtualus akvariumas „Draw alive“, į kurį galima paleisti pačių vaikučių nuspalvintas ir asmeniniu vardu pavadintas žuvytes bei kitus jūros gyvūnus – sulaukė didžiulio populiarumo: per 10 dienų į 3D akvariumą paleista daugiau nei 5 tūkst. vardinių personažų.

Kol kas nedaugelyje vietų pasaulyje prieinama pramoga „Draw alive“ iki lapkričio pabaigos gali mėgautis visi  Kaune įsikūrusio prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ lankytojai.

„Garsus JAV interaktyvių pramogų gamintojas šią pramogą pristatė visai neseniai, Europoje ją turi tik keletas edukacinių pramogų centrų, tokie kaip LEGOLAND. Tikrai nesitikėjome tokių gerų atsiliepimų, emocijų, įspūdžių ir apsilankiusių vaikučių skaičiaus. Visada stengiamės lankytojams pasiūlyti tai, kas turi pridėtinę vertę, o šis interaktyvus žaidimas suteikia ne tik smagias akimirkas, bet padeda lavinti kūrybiškumą, vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvės suvokimą“, – sako PLC „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros departamento vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

„Megos“ centrinėje aikštėje įrengta nemokama pramoga „Draw alive“ gali mėgautis net patys mažiausi, vos spalvinti išmokę vaikai. Vaikui tereikia nuspalvinti jūros gyventojo šabloną, jį nuskenuoti specialiu aparatu ir jau po kelių akimirkų vaikas pamatys, kaip JO žuvytė, pavadinta JO sugalvotu vardu, patenka į akvariumą ir pradeda svaigią kelionę povandeniniame pasaulyje.

„Vaikai gali pasirinkti spalvinti iš šešių realių vandens gyvūnų – vėžliuko, juros arkliuko ir kelių rūšių žuvų –  nuo nuodingosios fungu iki rajos. Pasaulyje ši pramoga naudojama ir kaip priemonė susipažinti su povandeniniu pasauliu. Jei ja susidomės ir gamtos pažinimo pamokoms šią erdvę pasirinks mokytojai – kviečiame į svečius“, – sako I. Goštautaitė-Gedutė.

„Draw alive“ pramogą visi norintys gali išbandyti prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ centrinėje aikštėje, kur sukurta speciali poilsio ir pramogų erdvė, o virtualus akvariumas įkurdintas net 4 metrų aukščio video sienoje, padarytoje iš 9 plačiaekranių aukštos raiškos televizorių.

Pramoga veikia kiekvieną dieną nuo 12 val. iki 20 val., o savaitgaliais darbą pradeda valanda anksčiau – nuo 11 val.

Virtualus akvariumas ir pramoga „Draw alive“ prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ centrinėje aikštėje veiks iki lapkričio 22-osios, kuomet planuojama baigti net 11 metrų aukščio „Megos“ akvariumo atnaujinimo darbus. Vėliau šią pramogą nemokamai galės išbandyti „Megoje” veikiančio vaikų edukacinio pramogų centro „CurioCity“ lankytojai.

Su „Draw alive“ interaktyvia pramoga galite susipažinti pažiūrėję trumpą filmuką atsidarę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=UAwsKj346b0

Parašykite komentarą