Žmonės

V.Pranckietis kviečia prekybos centrus populiarinti lietuviškus produktus

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas, kaunietis Viktoras Pranckietis didiesiems Lietuvos prekybos tinklams išsiuntė kvietimą, kviečiantį populiarinti lietuviškus produktus.

„Lietuva, kaip ir visas pasaulis, yra apimta COVID – 19, o su pasekmėmis susiduria kiekvienas žmogus. Lietuvos kooperatyvų sąjungos prekybos tinklo darbuotojai ir vadovai nuosekliai ir drąsiai dirbo ištisus pandemijos metus ir tęsia darbą, taip užtikrindami galimybę žmonėms įsigyti būtiniausių maisto prekių”, – dokumente rašo V. Pranckietis, pridurdamas, kad valstybė – tai mes – visi jos piliečiai.

Jis pakvietė prekybininkus prisidėti prie lietuviškų maisto produktų vartojimo skatinimo, taip padedant Lietuvos gamintojams įveikti pandemijos pasekmes, išlaikyti gamybą ir pasiekti strategiškai svarbaus valstybei tikslo – apsirūpinti vietinės gamybos produktais.

„Maloniai prašome apsvarstyti galimybę  Jūsų pirkėjams pasiūlyti “atrasti daugiau Lietuvos” Jūsų tinklo parduotuvėse, pažymint lietuviškų prekių vietas tautine simbolika ar kitais būdais. Lai sava duonelė būna skanesnė už svetimus pyragus!”, – į verslininkus kreipiasi V. Pranckietis.

 

Parašykite komentarą