Lina Senvaitienė Kauno Doleta 1
Miestas

Užduotis naujai vadovei – 1,5 karto didinti pardavimus

Vadovų kaitai reikia pasirengti iš anksto – taip buvo nuspręsta, kai ilgametis UAB „Kauno Doleta“ vadovas susiruošė užtarnautam poilsiui. Dar pernai medinių langų, durų ir vitrinų gamybos bendrovė „Doleta“ paskelbė ieškanti vadovo savo antrinei įmonei Kaune, o š. m. pradžioje atsirinko kandidatę, kuri po gero pusmečio perėmė vadovavimą bendrovei.

„Lietuvoje, „Doletos“ grupėje, veikia 7 bendrovės, o „Kauno Doleta“ ypač reikšminga, kasmet pasiekia apie 1 mln. Eur apyvartą, kas sudaro apie 12% visos mūsų grupės pajamų, – skaičiuoja Vytautas Silevičius, UAB „Doleta“ valdybos pirmininkas. – Be to, Kauno regionas pastaraisiais metais yra stipriai augantis, todėl didėja potencialių mūsų produkcijos – kokybiškų ir aukštesnės kategorijos medinių langų bei vitrinų – pirkėjų. Planuojame, kad per pora metų su naująja vadove „Kauno Doleta“ apyvartą padidins bent 1,5 karto“.

Lina Senvaitienė, naujoji „Kauno Doletos“ direktorė, visus 11 karjeros metų dirbo Kauno langų gamybos bendrovėse.

„Baigusi Kauno technologijos universitetą profesinę veiklą pradėjau plastikinių langų gamybos bendrovėje konstruktore-sąmatininke. Gamyba patiko, darbas sekėsi, mane pastebėjo ir „perpirko“ konkurentai – kita plastikinių langų gamintoja, kur nuo konstruktorės-pardavėjos išaugau iki didmenos prekybos vadovės, – pasakoja L. Senvaitienė. – Pernai pamačiusi skelbimą su galimybe vadovauti bendrovei, kuri prekiauja aukštesnės technologinės kokybės produkcija – mediniais langasi ir vitrinomis, – nusprendžiau priimti iššūkius. Mane žavi įgyvendinti „Doletos“ projektai, bendrovės filosofija ir požiūris į klientą bei produktą. Kaip techninio išsilavinimo žmogui man visuomet imponavo bendrovės, kurios vertina ir įgyvendina technologiškai inovatyvius projektus“.

Anot naujosios „Kauno Doletos“ vadovės, Kauno regione daugėja ir išskirtinių visuomeninių pastatų, ir prabangių individualių namų statybų, kuriems užsakomi aukščiausios kategorijos langai ir pagal technologinius, ir pagal techninius parametrus, todėl šioje rinkoje atsiveria didelės perspektyvos.

„Regione daugėjant išskirtinių ir reiklių klientų planuojame, kad jau pirmaisiais metais Kauno bendrovės apyvartą pavyks padidinti apie 20%“, – teigia L. Senvaitienė.

„Doleta“ šiemet planuoja apie 9 mln. Eur apyvartą, pernai ji sudarė 8 mln. Eur. „Doletos“ įmonėse Lietuvoje dirba beveik 170 žmonių, kurių didesnė dalis –130 – pagrindinėje gamykloje Jiezne, Prienų raj. Apie 80% medinių langų, vitrinų ir durų bendrovė eksportuoja.

Parašykite komentarą