Žmonės

Už kūrybą ir labdarystę apdovanojimą gavusi dizainerė Audronė Bunikienė: “Jaučiuosi, lyg dabar būtų balandžio 1 – oji”

Dizainerė Audronė Bunikienė, atsiimdama moterų klubo”Ad astra” jai skirtą apdovanojimą už gebėjimą talentą paversti grožiu ir elegancija bei labdarystę ir jautrumą, neslėpė savojo susijaudinimo.

“Jaučiuosi, lyg dabar būtų balandžio 1 – oji… Nė nepagalvojau, kad reikės sakyti kalbą. Būčiau pasiruošusi… O dabar taip stipriai jaudinuosi. Retai taip būna”, – atviravo kūrėja.

Kauno Rotušėje vykusiose iškilmėse be jos apdovanojimai įteikti dar šešioms damoms – aktorei Nijolei Lepeškaitei, gydytojai Joanai Dambrauskienei, poetei Zitai Gaižauskaitei, žurnalistei Virginijai Skučaitei, solistei Sabinai Martinaitytei, pianistei Audronei Eitmanavičiūtei.

Septyniolika metų Kaune veikiantis bei prasmingais darbais pagarsėjęs klubas “Ad astra” laureatėms padovanojo autorinius meno kūrinius – dailininko juvelyro Gintaro Kuro sukurtas simbolines palmės šakeles-seges.

Antrą kartą rengiamoje šventėje “Moterys – miesto veidas” viena iš jos iniciatorių poetė Dalia Teišerskytė priminė, kokią svarbią įtaką visuomenės gerovei turi būtent dailiosios lyties atstovės.

“Teatro mokykloje Nijolė kasdien rūpinasi daugiau nei 200 kūrybingų vaikų. Jos indėlis – nenusakomas. Rinkdamos kandidates apdovanojimams atkreipiame dėmesį ne tik į ryškias, įvairių nominacijų turinčias moteris, bet ir į tas, kurių darbas labai reikšmingas, bet dažnai lieka nepastebimas”, – sakė D. Teišerskytė.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavusieji galėjo pasiklausyti S. Martinaitytės ir A. Eitmanavičiūtės auklėtinių atliekamų kūrinių, pasigėrėti etiudu iš dizainerės A. Bunikienės kolekcijos.

Parašykite komentarą