Sportas

U21 rinktinės žygis iki ketveriukės ir pratęstas Šakių ekipos dominavimas

Sekmadienį baigėsi jau trečiasis SAVY.LT Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato atrankos etapas. Jame triumfavo ir vėl pralaimėjimo skonio nepatyręs Šakių „Vytis-Gulbelė“.

Finalinėje etapo dvikovoje Šakių klubas 21:13 įtikinamai įveikė Kauno rajono „Tauro“ krepšininkus.

Visas čempionato kovas savaitgaliais tiesiogiai transliuoja naujos kartos televizija GO3.

Šakiškiams už pirmąją vietą trečiajame pirmenybių etape atiteko dar 100 įskaitinių taškų (viso 300 tšk.), o kauniečiai į savo sąskaitą įsirašė 80 taškų (viso 210 tšk.). Šie taškai nulems komandų pozicijas prieš finalinį pirmenybių etapą.

A grupės kovose lygių sau neturėjo „Vytis-Gulbelė“, o likusį kelialapį į ketvirtfinalį pagriebė U21 rinktinė, įveikusi Marijampolės „Sūduvą-Mantinga“.

B grupėje stipriausi buvo svečiai iš Belgijos – Antverpeno krepšininkai. Tuo tarpu Klaipėdos „Neptūno“ ir Vytauto Didžiojo universiteto ekipų dvikovoje triumfavo VDU.

C grupėje Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, JUZ ir Trakų „GEALAN“ komandos išsidalino po pergalę, tačiau dėl geresnio įmestų-praleistų taškų santykio tolyn žengė kėdainiečiai ir „PRO“ varžybose debiutavę JUZ krepšininkai.

D grupę kiek netikėtai laimėjo U23-VDU rinktinė, sau už nugaros palikusi „Taurą“ ir „Telšius“. Šių ekipų tarpusavio akistatoje viršų paėmė kauniečiai.

Pirmaisiais pusfinalio dalyviais tapo šakiškiai, siutriškinę JUZ. Kiek vėliau prie jų prisijungė U23-VDU ekipą įveikę VDU krepšininkai bei antverpeniečius eliminavęs „Tauras“. Galiausiai dramatiškame mače į ketveriukę prasimušė ir U21 rinktinė, parklupdžiusi „Nevėžį-Optibet“.

Kovoje dėl finalo „Vytis-Gulbelė“ 21:17 susitvarkė su VDU, o „Tauras“ – 19:15 su U21 rinktine.

Trečiojo etapo rikiuotė ir išdalintų įskaitinių taškų sumos, neskaitant Šakių ir Kauno raj. klubų, buvo tokios: U21 rinktinė – 70 įsk. tšk. (viso 131 tšk.), VDU – 60 (158), Antverpeno ekipa – 50 (135), U23-VDU – 45 (106), „Nevėžis-Optibet“ – 40 (160), „JUZ“ – 35 (35), „GEALAN“ – 20 (69), „Telšiai“ – 18 (78), „Sūduva-Mantinga“ – 16 (36), „Neptūnas“ – 14 (134).

Taikliausio etapo snaiperio prizą laimėjo „Telšių“ atstovas Ignas Razutis.

Parašykite komentarą